Sayfa 816/819 İlkİlk ... 316716766806814815816817818 ... SonSon
Arama sonucu : 6550 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by thanandar Yazıyı Oku
    Bölünmeden gelecek payların 1 yıl satılamayacağı şerhi var sanırım
    Nasıl yorumlarsınız?

bolunmeden gelecek paylarin 1 yil satilamayacagi serhi var bilgisi yanlis , oyle bi serh yok ,

konunun ozu ; primli tahsisli sermaye artirimi yapildigi icin ; elde edilen paylarin satislari 1 sene gerceklestirilemez Buda seni beni etkilemiyor , Kim tahsisli sermaye artirimini yapiyorsa onu baglayan bi konu , sense benle ilgisi yok yani ,

bedelsizleri Alan Hemen ertesi gun hatta ayni gun satisini gerceklestirebilir

2. bugunku kap haberinde spk nin onayindan sonra 6 aylik hisse oranlarinin hesaplanmasi konusunda spk ya basvuru yapilmis ,
    cok cabuk basvuruyu gerceklestirdi sirket , spk nin onay vermesinden sonra 1 gun arayla, cok guzel ...

muhtemelen 1 ay icinde oran hesaplanir ve sonuclanir diye dusunuyorum , sonrasinda spk nin bedelsizle ilgili islem yapmasini bekleyecegiz , muhtemelen agustosta bedelsizler hesaplara gecer diye dusunuyorum

3. son bisey daha ;

milletin yada catlak seslerin NE dedigine bakmayin ,

sasanin su anda dinarsu merinos fabrikalari ,poy cips elyaf polyester gibi daha farkli bi suru fabrikasi var , su anda tum fabrikalarin yapmis oldugu cironun daha fazlasini sadece acilacak olan pta fabrikasi gerceklestirecek !!

bunun bilincinde olunca pta fabrikasinin bilancodaki Kar a nasil etki edecegini azicik hayal edin , ustelik bu fabrika hammadde uretecek ve uretim costunu dusurecegi icin satislarda ciddi bi kar yazacak , uretim daha ucuza gerceklesirse satis pazarindada yeni musteriler kazanacak , velhasil sirketi bi ust level a cikaracak ,

bunun bilincindeyseniz , 2025 ve 2026 yillarindaki bilancolarin hisseyi nasil ucuracagini herkes az cok anliyor dimi , oyleyse sen bu sene yuzde 700 bedelsiz alarak lot sayini yukseltmen onumuzdeki yillarda hissenin yapacagi performanstan NE Kadar olumlu etkileneceginide az cok kestirebilirsiniz , yani bu bedelsizlerin sana zarari olmayacak tam tersi cok ciddi derecede seni olumlu etkileyecek ,
    bunun tersini soyleyenlerin ya mantik denen seyden haberleri yoktur yada kasitli sekilde hissedarlari manupile etme cabasi vardir ,

burdan simdi yorumlarima yada dusuncelerime karsi cikacak catlak sesler olacak biliyorum ama kimseyle karsilikli discuss yapmak gibi bi amacim yok , Ben forumda dusuncelerimi yazdim isteyen baska turlu dusuncesini yazar , saygi cercevesinde tartisirim ama art niyetli kisilere verilecek cevabim asla yok , onlarin dilinden nasil konusacagimida zaten iyi biliyorum , neyse ..

herkese bol kazanclar dilerim

*SASA-SASA 2024 yılı 3 aylık konsolide net dönem karı 10.726.072.000 TL (Önceki 4.643.916.000 TL )

5. şeyhiniz dolandırıcılıktan suç duyurusuna konu olmuş...

şeyh uçurmaz müridi uçurur...

herşeyi gözünüze sokuyorum ama hala şunlara inanıyorsunuz...

Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    *SASA-SASA 2024 yılı 3 aylık konsolide net dönem karı 10.726.072.000 TL (Önceki 4.643.916.000 TL )
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. Bugünkü KAP haberi
    tahsisli satış işlem fiyatı 49,40 lira olarak belirlenmiş.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8. Niye hala düşüyor bu kansız

Sayfa 816/819 İlkİlk ... 316716766806814815816817818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •