Sayfa 647/665 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657 ... SonSon
Arama sonucu : 5315 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. https://www.ey.com/tr_tr/financial-a...yon-muhasebesi

enflasyon muhasebesini öğrenmeye çalışıyorum..bu güne kadar bu konu ile ilgili hiç araştırma yapmamıştım...ama artık neredeyse zaruri şekilde öğrenmek gerekiyor...bakalım bu işi ne kadar öğrenebileceğiz...??? yaş ilerleyince de yeni şeyler öğrenmek gerçekten de çok zor oluyor...yılların alışkanlıklarını değiştirmek çok zor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. agresif yatırımcı eleştirmekte oldukça aceleci ve acımasız görünüyor...ama gel sen bu forumda insanlara yol göster dediğimizde de ortadan kayıp oluyor...işte ranga guru hikayesinin forumumuzda hayat bulan şekli böyledir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. http://www.muhasebetr.com/yazarlarim...yakisikli/010/

burada da güzel bilgiler var...tam da muhasebecilerin işi yahu...gel de öğren...

4. yahu 1 sayfa şey yazmışsın alakaya maydonoz ayrıca ben temelci miyim de bana muhasebe öğren diyorsun onu iddia eden sizsiniz ama nedense şirket bilgileri dışında pekte böyle nokta atışı bilgiler veremiyorsunuz bunu dile getirmek bile zorunuza gidiyor çünkü gerçek :D teknikçiyim tlgrm'da gerekli bilgileri veriyorum zoruna gitsin 47 den değilde 38 den ekledik :D keko seviye meviye bu işler burada sizi tanıyan bizi tanımayanlar arasında sizi popüler yapar ama tlgrm'da neyin ne olduğunu gördüğümüz için bizi sadece güldürüyor geçmiş geçmişte kalmaz geçmişini unutan geleceğine yön veremez 1 kere kahvelik yapanlar her zaman yapar !!!
    bu platformda yine söylüyorum (zira geçen yazdım hala polemik yapıyorsun) benim amacım yapılan yanlışlarıızı anlatmak çok merak ediyorsan teknik yorumlarımı tlgrm'dan özelden yazda hayrıma maliyetlenme doğru yerde eklemek için yardımcı olayım sonuçta amacımız o ! son olarak geçmişe takılma diyen biri geçmişten örnek verip popüler olma çabasında gesan 20 kat yaptı sen 2-3 katta çıkıp gittin sözde temelciler olarak en büyük sıkıntınız bu işte ana parayı çekip içerde bedava lot bırakmamak ondan sonra 20 kat gitse sana ne yararı var :D

5. berkosan'da teknik yorumumu illa burda dile getirmemi istiyorsan yazayımda feyz al keko ! 45 geçilmesi lazım ara dirençlerden 41,42 geçilemedi cuma günü endeks 500 dolar fiyatlamasını yapıyor bir çok bist30-50 kağıdı grupta'da yazmıştım para bu tarafta şuan diye
    41,42 günlük geçilip haftalık hacim artışı ile birlikte 45 geçilsin hisse rahatlar hedeflerimi de yazayım öyle herkesin görebileceği şirket bilgileri vererek hisse de beklemekle olmuyor 70-115-150 bekliyorum sırayla 70 de bedava yapıp çıkarım koleksiyona atarım sonra yeni bedavalar için bakarım son 2 yılda arz olup piyasa değeri kadar iş alan firmalardan personel sayısını arttırıp üretim bandını genişleten üretim yapan firmalardan bunlar önemli şeyler sende not al işine yarar !

6. Anlattıklarımi yine yanlış yerinden anlamış..ben kendim için ve genel için gelde muhasebeden anla dedim...o agresif gel anla diye anlamış..yoksa sen kahvecinin oğlu musun agresif ???bu zekani neye borçlusun??

7. Teknik grafik olmadan bir yerlerinden hedef belirlemek de agresife özel bir teknikcilik olmalı...

8. Agresif dua et de şu anda PC başında değilim...telefondan yazamıyorum...sen pazartesiyi bekle...seninle burada bayağı eglenecegiz...buranın bu hale gelmesine sayın moderatör çanak tutuyor..amacı sadece buradaki huzuru bozmak olan birinin yazılarını silip de kendisini yasaklamamak neye hizmet eder ?? Ne yazık ki sadece forumun kirlenmesine hizmet eder ..

Sayfa 647/665 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •