Sayfa 819/963 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 7704 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Memurların uçuşta kazandıĝı mileslar kamu kurumlarının olacakmış.
    Bizde öyleydi
    Hatta benim gibi kılçıklar anlaşmalı firmalardan almıyor diye geçen sene zorunlu hale getirdiler.
    O millelrle bakanların bakqn yardımcılarının uçuş masraflarını karşılıyorlar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Emeklilerin hayat kalitesini arttıracak hizmetler artık devreye giriyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan, emekliler ile ilgili yeni kararı duyurdu. Emekliler 1 ay boyunca ücretsiz kullanacak. Tüm Türkiyede geçerli olacak. İşte detaylar...

Atıyorum Muğla veya Antalyada yer olsa, bunlar oraları bulabilecekmi?

Ulan, ben zor giderim beee...
    İçeriğinde ne var ben bilemiyorum. Emekli olmayq değer mi adam bulur giderim iyi bir şeyse
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Sokakta caddelerde togg dan çok maybach görür oldum . Son bir aydır vs hep ortalıkta bir sürü var .

Genel mi yoksa münferit oluyor bizim bölgede bilemiyorum

4. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Sokakta caddelerde togg dan çok maybach görür oldum . Son bir aydır vs hep ortalıkta bir sürü var .

Genel mi yoksa münferit oluyor bizim bölgede bilemiyorum
    Benim sokakta pandemi öncesi 3-5 kişide araba vardı...Şimdi sokak son model araba ile doldu...Genelde kapıda yatırıyorlar ama olsun..Geçen gün dikkatimi çekti 1 adet de maybach park etmişti...Sözde orta ve alt gelir grubunun sokağı a.q...

Araba para edince millet kirli çıkısında ne varsa arabaya yatırdı...

6. Forumda ticari hayatın içinde olanlar vardır mutlaka. Son dönemde ekonomik faaliyetlerde bir yavaşlama, işlerde bir durgunluk tespit eden var mı?
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    İçeriğinde ne var ben bilemiyorum. Emekli olmayq değer mi adam bulur giderim iyi bir şeyse
    Sen önce Selimin Yoncalıda yerini ayarla.

Öğrenci yurdu nerede olur, her halde sahilde falan değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Kraker, bisküvi, enerji içeceği, gofret, cips, kek falan ne kadar sağlıksız şey varsa stok yeniledim. Elle tutulur 3 paket kokoreç, 1 paket makarna, 360 gram kebap var... Gerisi tamamen ıvır zıvır.250tl indirim çeki kullanıp, 50 tl kredi kartı puanı gelecek olmasıyla 1700tl civarı... Ivır zıvırları da yavaş tüketicem artık...

Sayfa 819/963 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •