Sayfa 433/449 İlkİlk ... 333383423431432433434435443 ... SonSon
Arama sonucu : 3585 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Adige65 Yazıyı Oku
    🤣😁🤣😁

ANZ deyip geçmeyin,Yeni Zelanda ve Avustralya'da adını bankaya vermişler.

ANZ Bank

Hey yavrum hey 😁

ANZın bakmayın böyle durduğuna, ne vizyon sahibi olduğu defalarca kez göstermiştir.

Bakarsın yerli ve milli ANZ Bankası kurar, onda bu güç ve vizyon var kurar mı? sanmam

Denizli horozudur o savaşçıdır, yarın her şeye, herkese karşı olmayı sever.

Perde satmaktan geldi, elektronik ve enerji devi oldu, vizyon budur.

Eh artık bu kadar güzelleme karşında...
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

2.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku

Eh artık bu kadar güzelleme karşında...
    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Vestel 3-5 seneye karlılıkta Koçun Arçeliğini sollar o zaman ANZ varsa

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Vestel 3-5 seneye karlılıkta Koçun Arçeliğini sollar o zaman ANZ varsa
    VESTEL>>
    2024 yılı sonu beklenen tahmini karlılık >>>>4.500.000.000.-TL.
    2025 yılı sonu beklenen tahmini karlılık >>>9.852.000.000.-TL.

Beklenti karlılıklar sektörüne göre aşırı olmasa bile ödenmiş sermayesi oldukça düşük kaldığından hisse; fiyat performans cazibesini koruyacak...

Vestel bedelsiz yaparsa hocam

Eksik yazmışsın kardeş, Dolar da 1.2 lerden 1.8 tl lere gitti, dolar bazında vesteli kuşa çevirip, tahsisliyi yaparken Vettel'in çöplüğü 70 milyon dolar eder, piyasa fiyatımız bu rakama düştü, patron alıyor güvenin vestel'e diye yaptı o tahsisliyi. Yani o bir lutuftu, hiç kötü niyetli değildi, çöplük fiyatı ile şirketin yüzde 25 ine ortaklığı arttırdı. Herşey küçük yatırımcıyı korumak içindi. Şirket nakit sıkıntısı çekiyordu, iyilik yaptı yani. Bu parayı borç olarak verse koca vestel çöplüğünün yüzde 25 ı kadar parayı nasıl bulacaktı, 2008 kıriz yıllarında. Bende hisse 6 dan 2 tl ye düştü daha nere düşer koca vestel diye aldım ozaman 0.55 gibi bir rakama düştü.tamda düğün yapacaktım.düğünde öndüç borç altın alıp taktım. Hiç unutmam o zamanı. Vestel 4 tl iken siha yaptım, bitmeyen pil buldum, vestel citiy koca bir üretim şehri diye boy boy basında boy gösteriyordu. Bende ozaman yaşını hesaplatıp ölür diye bekliyordum, ya bizide kocattı. Yani bu bizide gömer, boşa yaş hesabı yapma.

7.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    Hiç unutmam

2008 krizinde 6 TL DEN 0,75 kuruşa düşen vestel de , tahsisli sermaye artışı yaparak 1 TL den çöktüğü vestel de 100 kat kazandı...Belki daha da katlayacak ...

O zamanlar bu malları satmaya ömrü yetecek mi diye düşünmüştüm...

Şeytanı bilmem ama o günlerde satan herkese külahını ters giydirdi...

Hocam belki daha da katlayacak derken Vestel için önümüzde ki dönemlerde mi kastettiniz

yani her 1 tl de 1 kat para kazanıyor öyle değil mi....matematik olarak...

çünkü 1 tl den almış ANZ vesteli 2008 yılında .....hemde büyük aldı...

yoksa vestel tavsiyesi olarak anlgılanmasın...

Vestel bedelsiz yaparsa hocam
    2024 ve 2025 de kat edeceği yolu (..ki bence iyi bir yol kat edecek) daha kısa zamanda kat eder o zaman....

Not:Borsada hepimizin hastalığı bir çok hisse senedinde geçmişe saplanıp kalmaktır, geçmiş takıntılardan kurtulamamaktır, halbuki değişim başlamıştır ve bizler bunu aylarca fark edememişizdir...

Sayfa 433/449 İlkİlk ... 333383423431432433434435443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •