Sayfa 199/505 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 4035 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    sindo 3 cümle yazıyorum....endek buralarda patinaj yapar...satış gelir diye tahmin ediyorum..... senin tahminin nedir....?
    bumu şimdi net yazmak bunları sabah zaten yazdık
    bak benim aşık atıcaksan eline sazını alıp ( graf ) burada paylaşıcan bende sazımı alıp ters görüşüm varsa onu sunucam anladığım kadarı ile teknik bilgin hiç yok olsa jako grafiğini buraya koyup düşüncemizi sormazsın kendi grafını paylaşırsın ama işin garibi gördüğününe anlamıyorsun ve net ol diyorsun bu yüzden bana teknik konularda hiç birşey sorma bildiğini yap.Bugun güzel bir kardeşim öyle söyledi abi anlamayana neyi anlatmaya çalışıyorsun yaz çiz geç dedi artık böyle kimse ile uğraşmak istemiyorum herkes bildiği yoldan kazansın.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,689
    Bozkurt olm öldürecen beni ..puhahhhahss
    mantıklı açıklama olmuş ,benim de aklıma ne ki o diye abuk sabuk kötü şeyler gelmişti

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bozkurt olm öldürecen beni ..puhahhhahss
    mantıklı açıklama olmuş ,benim de aklıma ne ki o diye abuk sabuk kötü şeyler gelmişti
    Puahahahhahsh

Bizim piyasalarda üüüyle kötü şeyler olmaz, hepisi danuşuklu dövüşür

Her gün para dağıtıyorlar burda, kazanamıyorum diye üzülme deye bana az önce mesaj atmışlar.

100TL KAZANDINIZ ! YATIRIMIN YOK DIYE UZULME ILK YATIRIMININ BIZDEN HEMEN KAZANMAYA BASLA! PROMOKOD : 100TLNAKIT

DETAYLAR : https://bt.t2m.io/6xGpnHz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. Linke tıklamadım, kesin tuzaktır deye
    Elimi görücek pala aklı sıra

5. Teknoloji o kadar ilerledi ki, benim robot endekis vobda hergün 50bin tl kazanıyor

6.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    hahhhaaha, ne zirvesi ya ? 15 bin kusür yeni shortçu gelmiş, bunların buhar olacağı eşyanın tabiatı

salı-çarşmba 17 bin poz kapama oldu- bofa agresif satıcı gösterilirken- nşa piyasanın yıkılması gerekirdi, amma velakin 30-endeks 11 bin seviyesi aşağı geçilemedi.. dün yukarı kırınca ve aşağı dönemeyince oyun planı belli oldu, dün bugün 23 bin yeni poz açıldı, artık tablo açık ve net..

ralli, ölümüne ralli
    ralli devam.. pozisyon azaltmak yok, endeks hisselerinden şaşmak yok, yan tahtalardan ısrarla uzak durmaya devam

7. Karakemal abi her hisse ralli yabmaz bence bu sefer hisse seçimi önemli
    Bankalar önderliğinde olur diye düşünüyorum ölümüne ralli

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    bumu şimdi net yazmak bunları sabah zaten yazdık
    bak benim aşık atıcaksan eline sazını alıp ( graf ) burada paylaşıcan bende sazımı alıp ters görüşüm varsa onu sunucam anladığım kadarı ile teknik bilgin hiç yok olsa jako grafiğini buraya koyup düşüncemizi sormazsın kendi grafını paylaşırsın ama işin garibi gördüğününe anlamıyorsun ve net ol diyorsun bu yüzden bana teknik konularda hiç birşey sorma bildiğini yap.Bugun güzel bir kardeşim öyle söyledi abi anlamayana neyi anlatmaya çalışıyorsun yaz çiz geç dedi artık böyle kimse ile uğraşmak istemiyorum herkes bildiği yoldan kazansın.
    sindo ben sana analiz yapıyorum....benim işim bu .....avcı ne yapar avlar.....sabırla... jako grafiğini koydum ince mesaj var anlayana....zafer sorhoşu olmamak gerekir......neyse endekse bakalım.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 199/505 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •