Sayfa 203/505 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 4037 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    2020 den öncekilere sorun hele,EN BÜYÜK PİŞMANLIKLARI NEYMİŞ?
    Cevap çok netti:BORSAYA BULAŞTIĞIM GÜNE LANET OLSUN,derlerdi...Borsa ile ilgileniyorum dediğinde GARİP GARİP BAKARLARDI...

PANDEMİ ÜSTADLARI ahkam kesiyor.SADECE ŞANSLI OLDUKLARINDAN ve 26 sene önce olan bir olay tekrarlandığından(yüksek enf. rallisi),kerameti kendinde arıyorlar.

Sanıyorlar ki O hisseler hep yükselecek....AKIL DOĞRUSAL DÜŞÜNÜR,derler.Aynen bu olay.

2020 den borsa 1.30 dolardı.Eğer hisseniz eşşek değilse, rastgele bile 10 hisse seçilseydi 9 tanesi %600-900 ralli yapmıştır.

Gemi batıya gidiyorsa bağıl hız her şeyi o yöne çeker.Borsada dipten ralli varsa her şey o yola evrilir.

THYOLL-TUPRAŞ ın 2-3 sene öncesine bakalım tam 2-3 yıl yatayda kaldılar.Hatta eksiye geçtiler.

3 dalgalık enflasyon rallisi yaşadık(son 3 yılda).Düzeltmeler %22-17 arası kaldı.Enflasyonun düşmesiyle bu rüya biter.ve bence en derin düzeltmeyi göreceğiz.

Pek çok arguman ifade edebilirim.Ama bende kalsın.

Fırtına geldiğinde MİHENK TAŞI olacak...Ve bazıları borsaya bulaşmadığına pişman olmayacak.

Zirve hakkında düşüncem var(bana kalsın)..Son 2-3 haftadır sadece viob: LONG-SHORT gidiyorum..En son poz. yazmıştım (40 kontrat)..Aynen devam.

Ama zamanı gelince zirveye yakın AGRESİF SHORT açıp,çalı dibine saklanacağım.Diğer düzeltmelerden daha sert ve kısa zamanda bir hareket beklerim.

SİLİNMEMEK ÜZERE YAZALIM...19 MAYIS 2024...BIST100: 10643 VE 3.31 DOLAR
    Millete net ol deyip milletin bildiklerini profösör edasıyla bende kalsın yazıp boş yazmak apkoşun dünyası bu kadaryazıyor yazıyor ya bende kalsın der yada alıntılamayın silicem ortada birşey yok BOM BOŞ
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Daytradeci adam elini fazla belli etmez.

Yohusa uzunvadeli herkes biliyor neyin olucağını
    tepeyi işretlemedin.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    adam çamura yatıyor....net yaz deyince karşıdakini anlamamakla suçluyor.....canı sağ olsun....neyse gerek yok...o da böyle ortaya karışık.....
    geçmişte ben de net sorular sordum ama cevap yok..

Mesela 3.05 doları geçince,NE DEMEKTİR....???

Anlık mı-saatlik-4 SAAT Mİ-günlük kapanış mı?

Bu zaman dilimi NET DEĞİLSE FORMASYONA NASIL UYACAKSIN?

Veya saatlik dedik...1 saat üzerinde kapandı ama 2. saat altında kapandı,ne yapacağız?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    tepeyi işretlemedin.....
    Sabah dibi işaretledim ya abi, yetmez mi

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İstediğim performans olmadı, herif halen çok güçlü. enteresan

12096 flat

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    gümüşle oynuyormusun oynuyorsan deniz43 hoca nın topiğinde hafta sonu graf paylaştım bir bak istiyorsan
    yok bakmıyorum altın yeter çok kafayı bulandırmaya gerek yok...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. yönetim saldırı başladı bütün forum şunu sorsun benim tartıştığım neden hep aynı adamlar bak hiçbirşey yoktu önce tokatçı anlamdım dedi şimdi yancısı apkoş geldi anlamdın diye tamamda sınıfta herkes herşeyi anlayacak diye birşey yok ben 1 anlatırım 2 anlatırım anlamıyorsan senin sorunun
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Millete net ol deyip milletin bildiklerini profösör edasıyla bende kalsın yazıp boş yazmak apkoşun dünyası bu kadaryazıyor yazıyor ya bende kalsın der yada alıntılamayın silicem ortada birşey yok BOM BOŞ
    Anlayamıyorsun..Daha önce defalarca yazdım..

1-''3.15-20 dolardan tüm hisseleri sattım ve 2-3 ay hisse ile işim olmaz''. gerekirse BIST100; 12.000 olsun oradan %20-30 düzeltsin o zaman alırım...dedimmmmmmmmmmm.Yani göstergeler soğumalı..

2-Bu 3 dalgalık ralli bitince MOKOKO olacak demişim...

3-sadece viobda oynuyorum.40 kontrat 11.5xx den longladım(mesajlarda var--anında yazdım).

4-tüp ve kuşa asla bulaşmam demişim...(dolar bazlı grafiklerini verdim).BOFA satmakta haklı..

ORTA VADELİ DÜŞÜNCEM BELLİ VE VİOB DA ÇOK NET....SEN NEYİ ANLAYAMADIN?

Ha...o zirve işi elbette şimdi ben de kalacak( anlamadığın -açık olmayan tek bu)...Zamanı gelince bazı arkadaşlarla paylaşırım..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Erdoğan Kobani Davası hakkında da "6-8 Ekim hadisesi protesto değil, 37 insanımızın öldürüldüğü terör faciasıdır. Karar yüreklere su serpmiştir." dedi.......

devlet düzenini yıkmaya yönelik....aynı zamanda öldürülen insanların annelerinin yürekleri soğumamıştır.....bu pislikler hakkettiği cezayı bana göre az aldı bu insan müsveddeleri.....

Sayfa 203/505 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •