Sayfa 204/508 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 4061 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Topiğin totoşu bizimn yazdığımız çizdiğimizi takip edip cuk kadar aklıyla bize laf çakmaya geliyor bak bunlarıda söyleyecen 2.40-2.45 dolardan beri bu hareketi yazdık çizdik bunları bildim diye yazmıyorum burada algı yaratmaya çalışanlar var iddialarını ispatlayamamış yediklerini yutanlar var.Yoksa herkes kendi cebine kazanıyor , herkes kazandığını yapsın biz teknik bakıyoruz şablonu kurarken yanına katalizör bulup oyunu kuruyoruz.
    teknik olarak 3.35 bölgesine geldik 240 dk graflarda ortalamalar aşağıda kaldı cds ve haber kaynaklı geldik son 1 haftaki hareket pıst 100 buradan sonraki hareketine mola verip vermeyeceğine vıop tarafı karar verecek vade sonu olduğundan çuvalın durumuna bakıcaz kısa vade.

Ben biraz ağır yazınca kızıyorlar ulan tokatçı ve apkoş varmı bir tane analiziniz bu topikte benden beklediğiniz bir analizi siz hiç yaptınız mı YOK ben yine burada çoğu kişi şahit 2.40-2.45 den beri graflarımla ispatlı hangi bantları beklediğimi formasyon üzerinde belirtterek yorumladım.Şimdi çıkmışın TENCERE KAPAK beni eleştiriyorsunuz240 dk graflarda ortalamardan bahsetmişim apkoş hala neler anlatıyor tokatçı zaten graf okumasını hiç bilmiyor bunlarla uğraşıyoruz burada alıntıladığım yerde görüşümü zaten yazmışım grafta hareket başlamadan çok önce görüşümü belirtmişim bunada kafanız basmıyorsa yazıcamda birşey hadi işinizine bakın
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sabah dibi işaretledim ya abi, yetmez mi
    ben tepenin de görüldüğünü zan ediyorum....ama senin gibi biri beni teyit etmedi....doğrusu şortları hafiften satış rakamlarını bende yükselttim.........

3. Yahu yine başladınız kavgaya, ne gerek var büüle şeylere
    Burda hergün para dağıtıyorlar
    Yok ben tradeci değilim, alır beklerim diyorsanız
    Size bir tavsiye
    Ekran bile açmayın, büüüylelikle komisyon cebinize kalır

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
    ANALİZ;
    endeks eğer 3.40 doları aşarsa .3.64 doları hedefler...

endeks 3.20 doları kırarsa 3.00 doları hedefler.

Eğer bademler hacim yaparlarsa ve bankaları alırlarsa ilk seçenek olasıdır..

Ama sanayiyi satarlarsa 2. secenek makuldur...

OLur da 3.20 yi kırdı gözlemlemek lazım...Orada kalıcılık olmalı..Ha kalıcı olacak diye 2.80 dolar olursa demekki endeks çok zayıfmış...

Çanak formasyonu görüyorum...Bunun için çizginin hacimle kırılması lazım..Kırılldı ama hacim yok..o zaman duruma bakacağız..

BU MÜSTESNA YORUMLARI ANLAMAYAN ,ANLAYIŞINI SORGULASIN...

VEYA teknik bilmiyordur..Lütfen limon satsın.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

git gel ortalama ayarı gabarda devam ediyor
    240 dk ortalama ayarı yukarı aşağı hacim ortalamayı yukarı almaya çalışırlar vıop tarafında tamam mı devam mı oyuncusu toplarlar çuval yön belirler diyoruz daha ne diyelim ben spotçuyum trade edilmesi gereken yerde trade ederim kanal içinde kulağın üzerine yatılması gereken yerde kulağımın üzerine yatarım .
    bu yüzden işinize bakın okumak isteyen okur okumak istemeyen okumaz
    FORMASYON AVCISI -53

6. adamı grafın içine sokar sokar çıkarırım sıkıntı yok ben dün çizmedim o grafı 5 ay önce verdik burada hep sokuyorum gözlerine sesleri kesiliyor belli bir süre sonra yine sesleri çıkıyor topiğe ve yönetime bırakıyorum artık neyin ne olduğuna onlar karar versin
    FORMASYON AVCISI -53

7. DarkWeb Haber
    @Darkwebhaber
    ·
    56sn
    #SONDAKİKA | Kabine, Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde toplandı.

Ana gündem İran'daki helikopter kazası ve Reisi'nin ölümü.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran halkının yanında olacağız
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 204/508 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •