Sayfa 583/655 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633 ... SonSon
Arama sonucu : 5238 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Genel kurul 13 Haziran kap gelmiş!
    Diğer haber kar payı ödenmeyecek.
    Ytd

2. Kar payı ödenmemesi güzel, kendi adıma tabi. Bu faizlerde parayı akılcı kullanmak gerek ve bu borçlu durumda! Sana bana verse güvercin yemine döner o kar! Ama mevduat vs kambiyo gelirine koyarsalar iyi kar yazdırırlar! Tabi verecekleri bir para varsa diye düşünürsek.

Genel kurul da bayram tatilinden iki gün önce yapılıyor! İzmir e doğru tatile yol alacaklar için tatil iki gün önceden başlar katılım yapacaklar için!
    Hakkımızda hayırlısı olsun. Ytd

3. Yavaş yavaş ortaya çıkıyor gerçek yatırımcı ziyaretçiler!
    Cemil Hc nedir düşüncen? Kaplarla ilgili ytd

4. Bozkurt Hc da sessizce yorumları anlamlandırmaya çalışıyor! Timsah 🐊 gibim 😊 ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yavaş yavaş ortaya çıkıyor gerçek yatırımcı ziyaretçiler!
    Cemil Hc nedir düşüncen? Kaplarla ilgili ytd
    Meragi Hc ya siz? Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Kar payı ödenmemesi güzel, kendi adıma tabi. Bu faizlerde parayı akılcı kullanmak gerek ve bu borçlu durumda! Sana bana verse güvercin yemine döner o kar! Ama mevduat vs kambiyo gelirine koyarsalar iyi kar yazdırırlar! Tabi verecekleri bir para varsa diye düşünürsek.

Genel kurul da bayram tatilinden iki gün önce yapılıyor! İzmir e doğru tatile yol alacaklar için tatil iki gün önceden başlar katılım yapacaklar için!
    Hakkımızda hayırlısı olsun. Ytd
    Biliyorum eski arkadaşlar bana yine kızabilirler, muhtemelende kızıyor çoğunluk!
    Ama benim fikrim bu yönde! Önce toparlanması gereken finansallar var! Kötü bir 2023 geçirdik sektör açısından. Star ayakta tuttu!

Bu fikrim Petkim şirketine özel değil, elimdeki diğer şirketlerin forumlarına da aynı cümlelerimi yazdım, finansalları çok iyi gelene de gelmeyene de! Kambiyo gelirleri ve borçlar sebepli!
    Oradakilerde kızmıştır. Ytd

7. Küsmeyin bana olur mu! Ytd

8. Bozkurt Hc sende mi küstün! Yazılarım okunuyor mu? Engellendim mi diye düşünmeye başladım.. ytd

Sayfa 583/655 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •