Sayfa 20/28 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
Arama sonucu : 222 madde; 153 - 160 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1. Piyasaya giren para da bankalara gidiyor, ortak alımı da olmasa bu hisse bir yere gitmez, endekse bakın bir da Aksa'ya bakın, oysa zirveyi geçince hedef yukarı olmalıydı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Piyasaya giren para da bankalara gidiyor, ortak alımı da olmasa bu hisse bir yere gitmez, endekse bakın bir da Aksa'ya bakın, oysa zirveyi geçince hedef yukarı olmalıydı.
    Ayni zamanda cok sayida dolar bozup AKSA alan var.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ayni zamanda cok sayida dolar bozup AKSA alan var.
    Dolarcılar yerinde sayıyor zaten, böyle şirketlere gelmeleri daha mantıklı. Yabancı hacimli tahtaları daha çok tercih ederler, bizimki de bölünürse mal çoğalır belki o zaman teşrif ederler ama fiyat kaç olur bilemeyiz.

4. İki gündür Aksa’nın düşmek için en sevdiği havalar hakim ;)

5. Bugün 127 üstü kapatmasını beklerdim ama endeks müsade etmedi.

6. Dün ralliden yararlanamayıp dayak yiyenleri bugün almaları lazımdı ama Aksa ivme kaybetmeye devam ediyor, Lodrik yoksa hissede hareket de yok.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dün ralliden yararlanamayıp dayak yiyenleri bugün almaları lazımdı ama Aksa ivme kaybetmeye devam ediyor, Lodrik yoksa hissede hareket de yok.
    Bende otokar vardi bilancosundan once korktum sattim, ki bilancosu korktugumdan kotuydu. Bakinca yuzde 30 degerlendi, aksa tarafinda pozisyon almaya deger gormeyen bi yabanci var,belki gelecektir kisa vadede buna sasirdigimi dun belirtmistim,emniyet malina sahip ciktikca guven tazeliyor ama ekstra bir getiri sansi sunmuyor diger gelismeler

8.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Bende otokar vardi bilancosundan once korktum sattim, ki bilancosu korktugumdan kotuydu. Bakinca yuzde 30 degerlendi, aksa tarafinda pozisyon almaya deger gormeyen bi yabanci var,belki gelecektir kisa vadede buna sasirdigimi dun belirtmistim,emniyet malina sahip ciktikca guven tazeliyor ama ekstra bir getiri sansi sunmuyor diger gelismeler
    DowAksa ile beraber global devasa bir sanayi şirketine yabancı daha fazla kayıtsız kalamaz, bir gün gelecekler mutlaka ama hangi fiyattan beli değil.

Sayfa 20/28 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •