Sayfa 128/163 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1300 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Bırakın salın çayıra yavaş yavaş gelsin bayıra.
    Düşmedi ki alalım, yükselmedi ki satalım!
    Ne aktı, ne de koktu!

Küçük yatırımcı tedirgin ve yan hisselerde, kasabın önündeki kedi gibi bekliyor. Hepimiz "acaba bu babalar ne zaman baba hisselerden çıkacak da yanlara girecek" diye düşünüyoruz.
    Borsa rekor üstüne rekor kırarken bizler eksi yazmaya ve beklemeye devam ediyoruz.

Ancak dikkatimi bir şey çekti. Hisse düştükçe alan çok oldu. Ayrıca bu "yanlara gelecekler" beklentisi ile alımlar küçük yatırımcı tarafından daha da arttı.
    Sadece yakın çevremde 8 kişi EGEEN aldı. Gerçi onlar bile zararda kaldı (16500, 15400, 14900 bölgesinde "aaa çok düşmüş" diye alanlar...).

Zannediyorum ki babalar bizim gibi kemik yatırımcı hariç olanları silkeleyip bıktırıp sattırmadan yukseltmeyecek. Genel ve asıl alım bekleyişi 13000-13500 bölgesi olduğuna göre bizi biraz daha üzecekler 😒

(Şu 14000 bölgesini temel yap artık kendine de herkesi yine terse yatır be!)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,878
    Egeen gerçekten görece Ucuz kaldı !..

AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3.  Alıntı Originally Posted by yka1986 Yazıyı Oku
    Düşmedi ki alalım, yükselmedi ki satalım!
    Ne aktı, ne de koktu!

Küçük yatırımcı tedirgin ve yan hisselerde, kasabın önündeki kedi gibi bekliyor. Hepimiz "acaba bu babalar ne zaman baba hisselerden çıkacak da yanlara girecek" diye düşünüyoruz.
    Borsa rekor üstüne rekor kırarken bizler eksi yazmaya ve beklemeye devam ediyoruz.

Ancak dikkatimi bir şey çekti. Hisse düştükçe alan çok oldu. Ayrıca bu "yanlara gelecekler" beklentisi ile alımlar küçük yatırımcı tarafından daha da arttı.
    Sadece yakın çevremde 8 kişi EGEEN aldı. Gerçi onlar bile zararda kaldı (16500, 15400, 14900 bölgesinde "aaa çok düşmüş" diye alanlar...).

Zannediyorum ki babalar bizim gibi kemik yatırımcı hariç olanları silkeleyip bıktırıp sattırmadan yukseltmeyecek. Genel ve asıl alım bekleyişi 13000-13500 bölgesi olduğuna göre bizi biraz daha üzecekler 😒

(Şu 14000 bölgesini temel yap artık kendine de herkesi yine terse yatır be!)
    Çok doğru bir tespit hocam çok düştü diye atlayanlar oldu onları da dökmeden gitmeyecek gibi onun için 13-13,50 arası görülebilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,305
    Tuyap var Automechanica var düşürecek kaba eti kaldığını sanmıyorum mal taktacısının.Temettü alan bir daha Egeen almak için can atıyor bir delilik yaparsa bunun taktacısına da yazık olacakKonyadan ansızın bir ajans bekliyorum
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,305
    Başka bir şey bekliyordukSermaye mermaye ilgili ama Esas sözleşme deyince halecan yaptık!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Tuyap var Automechanica var düşürecek kaba eti kaldığını sanmıyorum mal taktacısının.Temettü alan bir daha Egeen almak için can atıyor bir delilik yaparsa bunun taktacısına da yazık olacakKonyadan ansızın bir ajans bekliyorum

Allah için cevap ver üstad,sen temettü yatsında egeen alayım diye can atıyormusun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,305
     Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Allah için cevap ver üstad,sen temettü yatsında egeen alayım diye can atıyormusun.
    https://x.com/ilteberogeday/status/1792891995733594300

Sayfa 128/163 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •