Sayfa 589/663 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639 ... SonSon
Arama sonucu : 5297 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Beni geçin öyle gelin.
    Yarın arada kaynar umarım senin o turkuazin
    🦁🐊🦈🐺🐻🐂. 😊
    Ha böyle pozitif yazım dilim var son zamanlarda aman diyim. Siz siz olun başkasının ipiyle kuyuya inmeyin derim. Ytd

2. Spenc hocam iyi akşamlar çalılıkların arasından hem seni hem tahtayı takip ediyorum. Bu gün kü takasa yorumun nedir. Ak bank Gine iyi almış.

3.  Alıntı Originally Posted by arslanoğlu cemil Yazıyı Oku
    Spenc hocam iyi akşamlar çalılıkların arasından hem seni hem tahtayı takip ediyorum. Bu gün kü takasa yorumun nedir. Ak bank Gine iyi almış.
    Çalıların arasındaki yapraklardan çok takip edemiyorsun demek ki!
    Dünkü sorduğum soruları yapraklardan görmemişsin galiba!

Ha böyle özelden neden temettü verilmiyor gibi mesaj atan arkadaşlar oluyor ben geçen sene de yazdığımı bu sene de aynı fikirde olduğumu, kendimce fikrimi söyledim, buraya da yazdım.. burada benden iki üç katı eskiler var..
    Hissenin yükselmemesi veyahut surunmemesi benim yazmamla olmuyor. Lütfen bana kimse sitem etmesin.

Hep ben soru, ben cevap değilde arada fikir karşılaştırması da yapmak gerek, biraz katılım sağlanmalı fikir açısından. Farklı görüşler olmalı, at gözlüğü ile bakmamak adına. Ben yazıyorum ben bileceğim diye bir şey yok. Yok öyle bir dünya. Ytd

4. Üstüne bir de genel kurula gidin falan deniliyor. Ahanda soruları madde madde yazdım.
    Biraz elin atın ki, benim görmediğim şeyler varsa bende görmüş olabiliyim hem.. ytd.

5. Bundan sonra daha vahşi, acımasız ve bir o kadar da gaddar olacağim.. 🦁 😊 ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Beni geçin öyle gelin.
    Dandanakan hc seni geçmek kolayda asıl geçilmeyen kısım o mor salkımlı olan yer
    https://youtu.be/Lc8JLqRJL40?si=ngo6Irx7KrwuTN63

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7. Hsbc üç gündür iyi topluyordu bugün 3milyon satmış, ak 15 milyonla en iyi alıcı tarafta

8. Fantom hc öpücükle iyi ivme kazandırdın tahtaya, son yorumlarınızı alsak, bu çocuk okur mu

Sayfa 589/663 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •