Sayfa 150/160 İlkİlk ... 50100140148149150151152 ... SonSon
Arama sonucu : 1278 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Adel tnztpnn 3 kati piyasa degerinde . Cayirovada fab baska bisesi yok . Kalem silgi hikaye yillarimizi verdk oyuncu girdi yapti. Adelin 5 kati daha degerli bence tnztpe suan 3 de 1 fiyatina veriyor . Lot topladkca elinde kalmaynca be yapack

2. Borsanın süprizlerle dolu en ilginç kağıdı....

3.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Adel tnztpnn 3 kati piyasa degerinde . Cayirovada fab baska bisesi yok . Kalem silgi hikaye yillarimizi verdk oyuncu girdi yapti. Adelin 5 kati daha degerli bence tnztpe suan 3 de 1 fiyatina veriyor . Lot topladkca elinde kalmaynca be yapack
    Elinde olmasının önemi yokki, citi aylardır zararına satıyor spekulasyonun kralını yapıyor. 3 ay boyunca 2.5 milyon lot sattı hisseyi düşürdü tamam fakat sonra elinde 2 milyon kaldı. Ondan sonra 2 aydır 20-30-40 bin lot alıyor 1-2 gün sonra daha düşük fiyata satıyor sonra tekrar alıp aşağı basıyor. Tek amacı hisseyi baskılamak. Bazen yancısı Philip ile paslasiyorlar onun malını alıyor sonra geri veriyor vs vs... binbir oyun.

4. Biz bekleyecez isteyen istediğini paslasin tekkeyi bekleyecek çorbayı içer

5.  Alıntı Originally Posted by Miles Iron Yazıyı Oku
    Elinde olmasının önemi yokki, citi aylardır zararına satıyor spekulasyonun kralını yapıyor. 3 ay boyunca 2.5 milyon lot sattı hisseyi düşürdü tamam fakat sonra elinde 2 milyon kaldı. Ondan sonra 2 aydır 20-30-40 bin lot alıyor 1-2 gün sonra daha düşük fiyata satıyor sonra tekrar alıp aşağı basıyor. Tek amacı hisseyi baskılamak. Bazen yancısı Philip ile paslasiyorlar onun malını alıyor sonra geri veriyor vs vs... binbir oyun.
    Kardes bizim icin daha iyi . Malmiym ben cayirovada bir fab . Adelin 3 de 1 fiyatina vereym . 10 milyon her ay 500 bin vade aliyorm . Atiyorum buraya . Daha iyi sizde boyle yapin baktm 45 altina 38 civarin a verdi 10 milyonun hesapsiyle alir yatarm .

Zaten gebermis 200 m dolar piyasa degeri olmus . Tek dezavantaj yeni arz iste . Yoksa beklesn piyasa gittikce daha iyi oluyor kabak gibi ucuzlugu ortaya daha bet cikiyor .

Lot sayisi az , burda tutmasi kendi zararina bence hele dusurmesi daha da zararina .

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Kardes bizim icin daha iyi . Malmiym ben cayirovada bir fab . Adelin 3 de 1 fiyatina vereym . 10 milyon her ay 500 bin vade aliyorm . Atiyorum buraya . Daha iyi sizde boyle yapin baktm 45 altina 38 civarin a verdi 10 milyonun hesapsiyle alir yatarm .

Zaten gebermis 200 m dolar piyasa degeri olmus . Tek dezavantaj yeni arz iste . Yoksa beklesn piyasa gittikce daha iyi oluyor kabak gibi ucuzlugu ortaya daha bet cikiyor .

Lot sayisi az , burda tutmasi kendi zararina bence hele dusurmesi daha da zararina .
    Gelen bütün parayla topluyorsan 2 yıla tahtası sen olursun Ben de 15 aydır topluyorum. Neyse ki tek alan ben değilmişim rahatladım

7.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Biz bekleyecez isteyen istediğini paslasin tekkeyi bekleyecek çorbayı içer
    Tabi ki bekleyecez bedava mal vermem ama dönen dolaplar mide bulandırıyor sadece.

8. Istedigi dolabi cevirsn benm oldugum yerde yukari gider . Tkfene bile start verdirmis adamm ben bu kim . Bu 200 den asagi tuttugu surece kendi selasini okur . Burada alanlar 3 5 senelik alip yatanlar zaten . Darbede olsa savasta ciksa bunlar satmaz bunlarin cogu memur kesim ama tahtaci acemi anlar zamanla ne halt ettigini

Sayfa 150/160 İlkİlk ... 50100140148149150151152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •