Sayfa 56/64 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonSon
Arama sonucu : 510 madde; 441 - 448 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    kalav ortak endeksin gidişatına yönelik tahminin var mı...enflasyon var hep yukarı gider 17000 ler hedef olabilir mi 2025 yılı için...
    6.9 cent hedef.
    https://youtu.be/xKJFJKCYTY4?si=w66aiCdARiWvzO4j
    hakuna matara....memento mori.

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    yan tahtalara bakan yok çok geride kaldı hisseler sanki şimdilik genele yayılmayacak bu yükseliş...bankalar ağırlıklı bir yükseliş var..bu film hep aynı tekrar ediyor ve hep aynı yerden gol yiyip banka hissesi almıyorum...faizler yüksek diye banka almadık bankalar gidiyor...faiz indirimini şimdiden fiyatlıyorlar...

3. REX... Pkart ı sakın bırakma....Arçelik e dikkat et.
    Koç Grubu Arceligi amiral yapacak.
    Tat satisi , yapı kredi satışı...Arceligi whirpool u alması, yönetimi Amsterdam a taşıması, mısır fabrika insaatı...vs
    Severim seni .
    Saygılar dostum .

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    REX... Pkart ı sakın bırakma....Arçelik e dikkat et.
    Koç Grubu Arceligi amiral yapacak.
    Tat satisi , yapı kredi satışı...Arceligi whirpool u alması, yönetimi Amsterdam a taşıması, mısır fabrika insaatı...vs
    Severim seni .
    Saygılar dostum .
    pkartı en kötü zamanda milletin dalga geçtiği dönem tuttum bu saatten sonra satmam mümkün değil...15 tl maliyetle tutuyorum...gedza 5 tl maliyetle durdo 6 maliyetle tutmaya devam ediyorum...gedzayı satmam mümkün değil durdo sıkmaya başladı ama satmayacağım...

5. maceraya gerek yok, göle maya çal, eşeğe ters bin...
    Söylediklerimi yabana atma.
    Saygılar bol kazançlar

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    maceraya gerek yok, göle maya çal, eşeğe ters bin...
    Söylediklerimi yabana atma.
    Saygılar bol kazançlar
    yabana attığım yok glyho analizinden sonra sizden korkmaya başladım nasıl tutturdunuz hayret..1,6 tl nere 13 tl nere...analizlerinizde boş yok maşallah tebrik ederim...arclk almakta sorun yok satabileceğim burva ve link hisseleri var onlarında lotu ve sermayesi az biraz daha beklentim var onlardan çıkabilirsem arclk alırım inşallah kaçırmam yükselişi...

7. burva/arclk göreceli 6 aylık grafik....bu grafiğin sat vermesi durumunda nasip olursa arclk alacağım kalav ortak...

8. link/arclk aylık göreceli grafik....ben hala linkin arclk karşı daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum...nasip olursa ilerde link satıp arclk alırım....

Sayfa 56/64 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •