Sayfa 59/60 İlkİlk ... 94957585960 SonSon
Arama sonucu : 474 madde; 465 - 472 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Eliot dostum gedzada yol arkadaşım önce sağlık ve mutluluklar dilerim şimdi sıra sende şu gedzanin 12 ayli blancosunu ve gelecek durumu hakkındaki analizlerini bizden esirgemesin şimdiden tesekurler gedza senin.saygilar ytd

3 aylik solo bilanco 27.658.107 TL.
    Hayirli olsun.

3. Ufak bir miktar giriş yaptım ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Zidane Yazıyı Oku
    Ufak bir miktar giriş yaptım ytd.
    Zidane kardesim iyi yapmışsın sabrin varsa ekmeğini yersin
    Hayirli olsun

5. hisse bu aralar sürünüyor...

6.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    hisse bu aralar sürünüyor...
    HISSENIN SUZULMESI BIR YANA SIRKWTIN YONETIMI YATIRIMCIYLA DALGA GECER GIBI DAVRANMQKTA 2023 YILI Karından temmettumu verecek sermayemiz artıracak kapasitemiz artıracak ne yapacak bunların tümü muamma
    Gediz ambalaj sanki kaderine terkedilmis görünümde.belkide yanılıyorum kimsecikler tahtada kalmamış yazan yok bilgi aktaran yok.neyse dostum sağlığına dikkat şu akar yolunu bulur gedza yatırımcının beklentilerine malesef cevap vermedi vermemiştir.nokta ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    HISSENIN SUZULMESI BIR YANA SIRKWTIN YONETIMI YATIRIMCIYLA DALGA GECER GIBI DAVRANMQKTA 2023 YILI Karından temmettumu verecek sermayemiz artıracak kapasitemiz artıracak ne yapacak bunların tümü muamma
    Gediz ambalaj sanki kaderine terkedilmis görünümde.belkide yanılıyorum kimsecikler tahtada kalmamış yazan yok bilgi aktaran yok.neyse dostum sağlığına dikkat şu akar yolunu bulur gedza yatırımcının beklentilerine malesef cevap vermedi vermemiştir.nokta ytd
    cemal bey hissenin sahipsiz olduğunu düşünmüyorum....eninde sonunda gidecektir...bu sene muhtemelen milyar mertebesinde ciro yapacaktır...çok bekledik ama daha tam istediğimizi alamadık benim 5 yıl olacak neredeyse gedza yatırımım...

8. kalav ortak gibi büyük yatırımcıların gedzayı layık olduğu yere getirmesi lazım biraz hareket vermesi yeterli gerisi sonra gelir zaten...

Sayfa 59/60 İlkİlk ... 94957585960 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •