Sayfa 566/574 İlkİlk ... 66466516556564565566567568 ... SonSon
Arama sonucu : 4588 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Mesai dışı dahi. Döviz fonlarının döviz bazlı getirilerini sdam akıllı göreceğimiz yer yok mu. Kullandığım bankalarda alır gibi yaparken anca görüyorum 😡
    https://www.ing.com.tr/tr/bilgi-dest...atlari-detayli

Sitedeki fon performans kısmından ilgili fonun usd cinsini ve vade aralığı seçin.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

2.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    https://www.ing.com.tr/tr/bilgi-dest...atlari-detayli

Sitedeki fon performans kısmından ilgili fonun usd cinsini ve vade aralığı seçin.
    Tefas dışında bir yerden bakmıyordum ben, gerçekten çok başarılıymış bu site teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by yatırımcıöğrenci Yazıyı Oku
    Tefas dışında bir yerden bakmıyordum ben, gerçekten çok başarılıymış bu site teşekkürler
    Fibabanka musterisiyseniz oradanda tum serbest usd fonlarin detayli getirilerini gorebiliyorsunuz

4. Teşekkürler. Şimdi oldu 🫡

5. "Arz sıkıntısının derinleşeceği beklentisiyle piyasaya akın eden finansal yatırımcıların etkisiyle haftalardır süren yükselişini sürdüren bakır şimdiye kadarki en yüksek seviyesine yükseldi. Uzmanlar ise rallinin kısa vadede sekteye uğrayabileceği uyarısı yapıyor. Uzun vadede ise kırmızı metalin yeni rekorlara yönelmesi bekleniyor."

6. Bankaların tavan yaptığı bir günde portföyünün %50'sinden fazlası banka ve holding olan PPB nasıl 1.80 getirebiliyor arkadaşlar bir yanlışlık olabilir mi tefasta? çok daha kötü geçen günlerde bile daha yüksek getirirdi çok şaşırdım. %3.5'u var en az diyordum ki şok oldum.

7. Tle fonunun dönemsel getirisi ingde de sadece tl cinsinden. Bir de fibayı kurcalayayım

8. yATIRIM FONU VARLIK DAĞILIMINDA Tefas verisi mi daha doğrudur, Bankanın kendi sitesi mi...

Sayfa 566/574 İlkİlk ... 66466516556564565566567568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •