Sayfa 100/151 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Sistem Analiz

USD Üretim Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) (Tem)
    Açıklanan: 53,2 Tahmin: 52,0 Önceki: 52,0

Hizmet Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) (Tem)
    Açıklanan: 54,2 Tahmin: 54,0 Önceki: 54,2

2. Şimdi dax ın %20 düzeltme yapması 2016 seviyelerine geri gelmesi seçimde merkeli hoplatırmı bu çok önemli bunu okuyabilen zaten malı götürecek.
    DAX tepede bu 0-1-2 yapısını yaptı ve bunu bozmasının tek yolu paritenin göçmesi.

DAX 12200 den 12909 a geri gelecekki bu yapı bozulsun yoksa her türlü DAX ı aşağı baskılarlar takribi %6 ya yakın bir yükseliş yapması lazım ki 0 noktasını bozsun yapı iptale girsin pekiiii euusd 1,1660 lardayken bunu yapabilecek babayiğit varmı.
    DAX da zaten tepe yapılmış üstüne euroda %10 fazladan kar koymuş eeee hangi kazmanot duracak daxda işte merkel ablamız orda burda höt zöt yapacağına ekonomisine sahip çıkacak borsasını toparlayacak yada borsa %20 civarı göçecek ve merkel abla euro çoh ucuz çoh ucuz işler çoh gösel diyecek bunun aklını seçimlerde bir alacaklar.
    Öyle almanya bizim gibi gariban ülke değil adamların KY si bile borsalarda ciddi yatırım yapıyorlar şimdi onlara %20 saplandımmı artık 10 yılda ancak çıkarırlar o parayı o yüzden bu euroya müdahaleyi nasıl yapacaklar görmek lazım hani kanlımı olacak kansızmı :D çünkü piyasa yapıcı ile devletler karşı karşıya kaldımmı kan gövdeyi götürür.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. Hoppalaaaaa ufak 3,57 hedefli fincan oldu 3,62 hedefli fincan iyimi.
    Ağalar usdty de formasyon içinde formasyon yaptılar küçük fincan oldu geniş fincan ve gene kulp yapıyor 3,57 yi kırarsa 3,6187 hedefi var arkadaş manyak etti bu algo işi bizi iyice fincan içinde fincanmı olur be.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4. slm ston,bundan sonra sadece bu başlıkta olacağım.

5. usdjpy maşallah 4,238 i kamanın dibinde yapmış çok çok güzel devamınada bakayım şunun

6.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    slm ston,bundan sonra sadece bu başlıkta olacağım.
    hocam özelden yazdım istersen orayada kaydol burada başımıza gene iş gelir sıkıntı olmasın.

7. buda usdjpy beklenti cemi cihangene satışta bunda 2,00 117,049 a bir gitsek tamamdır japonda.

8.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    hocam özelden yazdım istersen orayada kaydol burada başımıza gene iş gelir sıkıntı olmasın.
    ok, vaktim olunca kayıt olacağım. dünkü faiz başlığındaki rezilliklerden sonra böyle bir karar aldım. rezalet ya, sahtekarlar kağıt dayayacak alık arıyor. ulan biz yermiyiz.

Sayfa 100/151 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •