Sayfa 42/47 İlkİlk ... 324041424344 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 329 - 336 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1.  Alıntı Originally Posted by emred Yazıyı Oku
    Iste buna kahkahayla guldum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son 4 citi al tavsiyesinde 2014 den beri pşyasada ertesi gün en büyük satıcı yabancı ve son 4 sat tavsiyesi sonrası piyasa haftalık bazda ortalama %2.7 yukarı gitmiş... Sizin güldüğünüz olmayan bilgi ve .... nızla ürettiğiniz argümanın nedenini merak ettim... Olmayan söıklamanızıda merak ediyorum... Ben size argüman ve tarihle açıkladım üşenmedim hesap ettim sıra sizde? Bizi bilginizden mahrum etmeyin citi nün son sat tavsiyesinin 77.000 endekste geldiğinide hatırlatmak isterim anlamazsınız ama olsun... Keşke size sunduğum kanıtlanmış ve istatiksel bilgi için gülmek yerine teşekkür ermeyi deneseniz ama sizin gibiler DUNNİNG KRUGER sendromunu okumalı...
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

2. Sn ekodream alingan olmayin. Ben olumlu anlamda yazdim o mesaji. Belki aciklama yapsaydim daha dogru olurdu. Tam tersine bankacilik endeksinde araci kurumlar cok olumlu hava cizerken sizin tedbiri elden birakmaminizi dikkst cekici buldum takdir ettim

3.  Alıntı Originally Posted by emred Yazıyı Oku
    Sn ekodream alingan olmayin. Ben olumlu anlamda yazdim o mesaji. Belki aciklama yapsaydim daha dogru olurdu. Tam tersine bankacilik endeksinde araci kurumlar cok olumlu hava cizerken sizin tedbiri elden birakmaminizi dikkst cekici buldum takdir ettim

Dostum bu nasıl olumlu mesaj inanın anlamadım... yanlş anladım demekki kusura bakmayın...
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

4. Sayın Hocam Kitap demişken mutlaka bir çok kişinin okuduğuna inandığım Ali Perşembe'nin Teknik analizmi hadi canım sende 1, 2 ve 3 üncü kitap larını okumak yeterli olur diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Sayın Hocam Kitap demişken mutlaka bir çok kişinin okuduğuna inandığım Ali Perşembe'nin Teknik analizmi hadi canım sende 1, 2 ve 3 üncü kitap larını okumak yeterli olur diye düşünüyorum.
    Teşekkür ederim paylaşımınız için bende okumadım bende fırsat bulursam okurum

merhaba, takas verilerini web den takip edebileceğim bir adres mevcutmudur acaba. teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Citi tüm bankalar için fiyat hedefini nerdeyse %50 ler düzeyinde yükseltip al tavsiyesi vermiş... Borsa tecrübelerim bana dikkatli olunması gerektiğini söylemekte... Akşama bakalım al diyen citi AL mışmı??
    Ne oldu bankalara al tavsiyesi veren citi tüm bankalar ekside! Akşama satanda citi yada taşeronları çıkarsa şaşırmam

8.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Son 4 citi al tavsiyesinde 2014 den beri pşyasada ertesi gün en büyük satıcı yabancı ve son 4 sat tavsiyesi sonrası piyasa haftalık bazda ortalama %2.7 yukarı gitmiş... Sizin güldüğünüz olmayan bilgi ve .... nızla ürettiğiniz argümanın nedenini merak ettim... Olmayan söıklamanızıda merak ediyorum... Ben size argüman ve tarihle açıkladım üşenmedim hesap ettim sıra sizde? Bizi bilginizden mahrum etmeyin citi nün son sat tavsiyesinin 77.000 endekste geldiğinide hatırlatmak isterim anlamazsınız ama olsun... Keşke size sunduğum kanıtlanmış ve istatiksel bilgi için gülmek yerine teşekkür ermeyi deneseniz ama sizin gibiler DUNNİNG KRUGER sendromunu okumalı...
    Ne dediysek o masal sallayanlara inanmaya devam edin... Gelipte burada olmayan bilginizlede bana akıl vermeyin çok mütevazi olucam 10/1 bilgime sahip olanların üstad diye totosundan ayrılmayanlar gelip bana lak lak yapmasın burası kişisel görüşlerimin mecrası işine geliyorsa kimsenin kişisel yat danışmanı deilim önceden hisseyi slıp çakma çizimlerle hissede tavsiye etmiyorum tek amacım sizlere finansal okuryazarlık kazandırmak... lafı söyleyip alındınız yok egonuz yüksek yok kibirlisiniz yazmanıza gerek yok evet egom yüksek varmı başka sorunuz???
    Burası görüşlerimin sorgulanma yada başkalarının görüşlerini teyit yeri de deil... zaten başkalarının fikir ve tavsiyesi ile işlem yapan varsa sorunu kendisinde aramalı

Sayfa 42/47 İlkİlk ... 324041424344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •