Sayfa 90/853 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 713 - 720 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Sn olimpik forum bir kaç gündür hissede devam eden olumlu hareketleri şahsen ikinci çeyrek bilançosuna bağlı olduğunu düşünmüyorum, hatta iyi bir bilsnçoda şahsen beklemiyorum. Umarım sizin dediğiniz gibi imarla ilgili olumlu gelişmeler vardır.
    Hisseyi ve şirketi iyi bilen biri olarak sizden bir kaç satır yorum alabilirmiyiz ? Teşkrlr
    isyatirim marbas mali yikti bize..belki de olumsuz haber oncesi son operasyondur..galip aga operasyonda ise 4 kati yapmadan birakmaz..hakkimizda hayirlisi..

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    isyatirim marbas mali yikti bize..belki de olumsuz haber oncesi son operasyondur..galip aga operasyonda ise 4 kati yapmadan birakmaz..hakkimizda hayirlisi..

Sn CPA,
    Ozaman dua edelimde iş başındaki galip olsun
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

3. marbasın sattığına bakmayın daha onceki pastalara bakarsanız anlarsınız al gulum ver gulum den baska birsey değil algılarla iyi oynuyorlar .

4. pastayi atsanizda bizde baksak ne olmus dostlar

5. [QUOTE=temel analiz 1;701788]6 aydır uzakta olduğum mipaz a bugün itibariyle giriş yaptım...

Neden?

çünki 6 aydır uyuyordu... Babalar girmiyordu.... Bir hareket olmasını, hareketlenmesini bekliyordum...

Elimde eskiden beri vardı zaten... Yeni ilavelerin maliyeti 1.29...

Hayırlısı...[/QUOTE

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Bugünki gibi bir zıplamanın sinyalini, 27 Temmuz da, geçen Perşembe yazmıştım...

Umarım düşük maliyetlerden girip para kazanmıştır, tüm paydaşlar...

Hisse çıkar, düşer, tekrar çıkar veya çıkmaz, neticenin nasıl olacağını Allah bilir...

Ancak, yaklaşık 2.093.000 m2 olan 1154 nolu parselin tümünün tapusuna MİPAZ sahiptir... 1.740.000 civarı tamamen kendisine ait olup, kalan yaklaşık 350.000 sinin tapusu MİPAZ da olmasına rağmen eski sahipleriyle %25 hasılat paylaşımı ve/veya kat karşılığı inşaat sözleşmesi yapmıştır..
    (En son 2017 başlarında m2 başına 165 TL ödeyerek 148.000 m2 civarı hak sahiplerinin sözleşme haklarını almıştır)

Kap ta yayınlanan son Faaliyet Raporunda, "NİP-22054 PİN numaralı1/5000 Ölçekli Pendik İlçesi Nazım İmar Planı teklifi ve raporu, değerlendirilme ve karar almak üzere İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi ne havale edildiği " belirtilmiştir...Bu plan MİPAZ ın 1154 nolu parselini de kapsamaktadır...

Sultanbeyli nin tam bitişiğindeki 2 Milyon m2 devasa arazinin sahibiyseniz ve bu araziyle ilgili İmar çalışması Belediye Meclis'ine gönderilmiş ise, bu hisseden ençok para kazananlar, arsa üzerinde yapılaşma gerçekleşene kadar hisseyi tutanların olma ihtimali çok yüksektir...
    Şehir yapılanmasının tam bitişiğinde, üstelik İstanbul da, üstelik Otobanın tam komşuluğunda, Sultanbeyli Gişesinin hemen yanında,
    bir devlet hastanesine ve 4 liseye 50-200 metre kadar yakınında ve 2.093.000 m2 arazi kimde var? Hangi BİST firmasında var?

Demem o ki, "Tekkeyi bekleyen, çorbayı içer"....

Bizler, alırız, satarız, yukardan tekrar alırız, sonra düşer, üzülürüz, sonra yükselir seviniriz, yada yükselmez sevinemeyiz...Ama kısa vadede bu normaldir...

Bir yıldır MİPAZ topiğini takip edenler bilir, Geçen yıl 15 Temmuz sonrası, CNN ve İdil Fırat olayından sonra 0.60 lardan MİPAZ ı inceleyen ve yatırım yapan biri oldum...Taa Doğan Grubu Ankara Temsilcisi tutuklana kadar...

Bu konu canımı sıktı ve bu topiğe görüşümü yazarak vedalaşmıştım... Serbest bırakılınca MİPAZ ı tekrar radarıma aldım ve hisse kıpraşmaya başlayınca yatırım yaptım ve 27 Temmuz da siz değerli ortaklarla paylaştım...

MİPAZ yakın takibimde, sık sık görüşeceğiz..

Bol kazançlar...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...
    Son düzenleme : temel analiz 1; 01-08-2017 saat: 23:17.

6. Sn.temel analiz 1 verdiginiz bilgiler için tesekkur ederim itibar puanınızı verdim...
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7.  Alıntı Originally Posted by Delici Yazıyı Oku
    Sn.temel analiz 1 verdiginiz bilgiler için tesekkur ederim itibar puanınızı verdim...
    benim itibarim ne olacak, 5 paralik oldu itibarim..1,15 maliyetli mipazlari zararina biraktik 1,55 den aldik..kac sene beklicez acep spek abi gel anlasalim 1,56 dan al, bekletme fazla, benim paraya ihtiyacim yok, sen zaten doymazsin paraya.

8.  Alıntı Originally Posted by Delici Yazıyı Oku
    Sn.temel analiz 1 verdiginiz bilgiler için tesekkur ederim itibar puanınızı verdim...
    Teşekkürler

Sayfa 90/853 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •