Sayfa 83/342 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 657 - 664 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Bence acem oğlanları iş basında kalsınlar...yeni jenerasyon sat kurtul pesındedırler.yabancı ortaklığa veya satışa eski topraklara göre daha yakındırlar.izmir sermayesı buyledır zora gelemezler...wc temizleyerek ky dudukleyerek bugüne gelen sabunluklardan da fazla bişey beklememek lazım...ytd

2. http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=7135
    Hisse.net Haftalık Hisse Yarışması

MADEM TÜRK'SÜN GÖSTER ÜRKSÜN!.

Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    Beceremiyorsanız bırakın gidin kardeşim, satın şirketinizi yabancıya, bari yabancı yatırımcı profesyonel olarak çalıştırsın şirketi ve kar'a doyalım, hissenin fiyatı yükselir en azından şirket yabancıya satılırsa, her yıl temettü alırız en azından, bu çeyrek iyi kar açıkladı ancak hisse hala yerlerde sürünüyor, başka bir hisse olsa kar açıklandığının ertesi günü tavan çekerdi bu kar'a, eyyy CB, GÖRMÜYORMUSUN! tatildesin herhalde, Fatih Sultan Mehmet Han ne demiş babasına; Padişan sen isen Ordunun başına geç, eğer padişah ben isem emrediyorum sana ordunun başına geç!
    bu dedğin olursa, yabancı bunlara 10 milyon senelik para verip danışmanlık alır mı ? tarlalar sürülür mü ? ekinler boy verir mi haha

Bu aksam Recep ivedık mi izlediniz....Ekin'ler bas virmeden ...... Cb dutlucek yabancı bulamadı bizi durtluyor...10 milyona holdıngtwn çakallık dersı alıyorlar bence az bile ödüyorlar (!)....ytd

5. Şirketin son 4 çeyreklik performansına bakarsak;

Satış----B.Kar-----%------Esas F.Karı---Net Kar
    70.62---13.13---18.59------6.29--------2.47
    71.38---16.53---23.16-----10.63-------3.88
    82.85---18.62---22.47-----10.73-------6.17
    85.63---18.11---21.10-----9.94-------- 6.74

Şirket son üç çeyrektir %20'nin üzerinde brüt karlılık ile devam ediyor. Fena bir oran değil bu. Bu oranın önümüzdeki dönemde (hem eur/tl artışı hem de parite artışı ile hammaddenin euro bazında ucuzlaması ile) %25 lere yaklaşması lazım. Esas faaliyet karı da çeyrek bazında 10 milyon civarlarında. Net karlılık da %7-8 civarlarında seyrediyor şu anda. Hep söylediğimiz %10 net karlılık rakamlarına yaklaştık.

Ciro da geçen sene son iki çeyrek oluşan gerileme nedeni ile artıyor gözüküyor ama euronun şu andaki seviyelerinde çeyrekte 100 milyon ciro rakamını görmemiz lazım. Sonuç olarak şirkette bir olumluya gidiş var ciro da biraz kıpırdanırsa çeyrekte 10 milyonluk kar rakamlarını görürüz.

Holdinge ödenen danışmanlık gideri ilk çeyrekte geçen seneye göre düşüş göstererek 1 milyon seviyesine inmişti. ikinci çeyrekte ise yine artarak 1.3 milyon oldu. İki çeyrek toplamı 2.3 milyon. Bu rakamın makul seviyeye inmesi için cironun %1 i olan yıllık 3.5-4 milyonu geçmemesi lazım.

Almanya ofisi kapatmışlar madem kapatacaktın niye 1 yıl önce açtın...bunların yaptıklarına Bi tarafımla gülmekten , o tarafımdan tam 3 kez ameliyat oldum...Allah CC sahıdımdır...madem goturemicektınız niye kapattınız yarında Hollanda'yı kapatırlar...Verseydınız bana 2 sınıde tek basına yönetirdim...10 günde bir Hollanda'ya Heerlen E gıdıyoZ.Ayda bir Amsterdam'a red light a gdyoz..,mal sahabı olmasanız 5 para etmez profesyonelliğiniz...siz ky durtmenın pesınde koşun....ytd

7.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Almanya ofisi kapatmışlar madem kapatacaktın niye 1 yıl önce açtın...bunların yaptıklarına Bi tarafımla gülmekten , o tarafımdan tam 3 kez ameliyat oldum...Allah CC sahıdımdır...madem goturemicektınız niye kapattınız yarında Hollanda'yı kapatırlar...Verseydınız bana 2 sınıde tek basına yönetirdim...10 günde bir Hollanda'ya Heerlen E gıdıyoZ.Ayda bir Amsterdam'a red light a gdyoz..,mal sahabı olmasanız 5 para etmez profesyonelliğiniz...siz ky durtmenın pesınde koşun....ytd
    Faydası olmadıgını gordulerse, ki bu sekilde varsayıyorum, acık tutmaktansa zararın neresinden donersek kardır diye kapatmak daha dogru.

Sent from my iPad using hisse.net mobile app

8. Beceriksiz mahdumlar, CB elini ayağını çekmiş anlaşılan, sonuçta yılların kurdu bu CB, oğulcanlarına işi devretti ancak mahdumlarının beceri ve kapasiteleri ortada işte bu kadar yapabiliyorlar ötesi yok, 1 yılda açtıklarını 1 yılda kapatırlar böyle, CB sat yabancıya yoksa elde avuçta ne varsa gidecek bu yetersizlerle, yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 83/342 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •