Sayfa 42/548 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 329 - 336 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    36 milyon çakılı hisseyi elinde tutan teb bu haliyle hisse satabilir mi.satamaz bence günlük hacim 100 bin lot civarı kağıt çok sığ.bu adamların aylık mevduat zararını hesaplarsanız bize giren el onlara bacak gibi girer.74 den katmerli zarar açıklayan dohol 82 yüzde 10.hurgaz yüzde 15.mipaz yüzde 100 prim yaptı.11.000.000 kar açıklayan 3.50 fk biz 3 lerde iken 2.90 lardayiz.daha söylenecek söz varmi
    tebdeki hisseler dogan holdinge ait paylar. satilma gibi bir durum olmaz. zaten halka acik 6.4mil lot var. is yatirim ve alnus onem tasiyor. hisselerin cogu onlarda.
    tek anlamadigim halka acik oranla dolasimdaki lot miktari oranlar tutmuyor. misal toplamda 46mil lot civari lot var halka acik oran %6 dolasimda 4milyon civari lot olmasi gerekir. sayilari yuvarladim. bunun iki kati var dolasimda tebdeki oranda bunu dogruluyor. %15 gibi bir rakam olmasi gerekir halka acik oranin. cikamadim isin icinden. anlayat biri varsa anlatsin. dgzte cozemedim

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu dgzte resmen üvey evlat muamelesi yapiyorlar. hurriyet nerden nereye geldi.

3.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    bu dgzte resmen üvey evlat muamelesi yapiyorlar. hurriyet nerden nereye geldi.

31 31 saydirip durdum adama dusuncelerimi iletmek icin.tahtada 1 tane ac var marbastan islem yapan muhtemelen gomlekci.bu kagidin habersiz gpturulecegji sanmiyorum
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Tam bir suzmesin grubun gitmeyen tek kagidi nah alirsin benden mali 39 yasindayim kolay kolay ölmem
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. 3.20 ile 3.30 arası satış lotlarinin bir kısmı bana aittir kusura bakmayın şansınız bol olsun borsavizyon ve diabl0 kardes

6. Sikinti yok kagidi ilk kaldiran da bendim.sanssizlik yasadik ortalama asagida kaldigi icin cabuk devre kesici yedi seans yetmedi sayilir yoksa 3.30 ustu kapatabilirdi yuzde 10 civari malimi 3.28 sularinda ben de verdim kismet
    @borsavizyon

7. Yalniz iyi kapak oldu bir aydır nefes aldırmayan godosa yiyorsa şimdi bas

8.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    3.20 ile 3.30 arası satış lotlarinin bir kısmı bana aittir kusura bakmayın şansınız bol olsun borsavizyon ve diabl0 kardes
    Yok hocam yola devam ederken sizde olsaydiniz. 2.9 altina dusmediyse buradaki 3 kisinin ugrasi coktur. Saglam tutuk kagidi. Ben bugunde aldim 2.96 daha yolumuz acik. 4 beklemeye devam. Hurriyet cepesinde olumlu bir haber olmasa bu denli gitmezdi. Umarim bekledigime deger. Hepimizin

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 42/548 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •