Sayfa 252/997 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. dolardaki tepki çıkışı 3 uzun düşüş dalgasının ilk dalgasında oluşan tepki, 3,38-3,60 ı görüp direk 3,10 a inecek , ordan tepki 3,36 yada 3,30 ordan pike 2,7 yada 2,90 ı görecektir aylık kapanış mum grafiği şeklinde bakıp bunu görebilirsiniz 5 dalga çıkış bitti, 3 dalga düşüş sürecek ve trend tamamlamacak, yanlış yerden dolar alım ciddi hamallık yaptırır, ben 4 yıldır az bir miktar hamallığını yapıyorum
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

3. 1M+ Odea 14.50

4. Pztsi den beri dikkatimi çekti , takip ettiğim bazı iç borçlanma senetlerinde bir alıcı bekliyor !!!!

Acaba kim ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    dolardaki tepki çıkışı 3 uzun düşüş dalgasının ilk dalgasında oluşan tepki, 3,38-3,60 ı görüp direk 3,10 a inecek , ordan tepki 3,36 yada 3,30 ordan pike 2,7 yada 2,90 ı görecektir aylık kapanış mum grafiği şeklinde bakıp bunu görebilirsiniz 5 dalga çıkış bitti, 3 dalga düşüş sürecek ve trend tamamlamacak, yanlış yerden dolar alım ciddi hamallık yaptırır, ben 4 yıldır az bir miktar hamallığını yapıyorum
    emin misiniz? Ülke batmış, dolar nasıl düşecek, ben de ful lTL deyim keşke olsa dediğiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Pztsi den beri dikkatimi çekti , takip ettiğim bazı iç borçlanma senetlerinde bir alıcı bekliyor !!!!

Acaba kim ?
    nereden gorünüyor bu bilgi
    tşk

7. ıcbc 14,25 bugun teklif edildi

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Pztsi den beri dikkatimi çekti , takip ettiğim bazı iç borçlanma senetlerinde bir alıcı bekliyor !!!!

Acaba kim ?
    Devlet BES sistemini neden kurdu?. BES 80 milyar TL , İşsizlik fonu 120-130 milyar TL. Bu iki fon sürekli devlet tahvili alıyor ve sürekli alacak şekilde programlanmış. Devlet tahvillerini bu şekilde baskılayabiliyorlar. Tahminime göre bu iki kaynaktan yılda 20-25 milyar TL'lik tahvil alım talebi yaratılıyor.
    Ayrıca bazı dönemlerde tcmb süpriz bir şekilde tahvil alımı gerçekleştirebiliyor. Bu arada kaynıyor gibi gözükse de geçen sene başında tcmb'nin 15-20 milyar TL tahvil alımı yaptığını not etmişim. Daha sonra bu rakamın artıp artmadığını bilemiyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 252/997 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •