Sayfa 10/59 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 472 madde; 73 - 80 arası.

Konu: xu.100...169k...vade 2020 sombahar

1.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Dün sosyal medyada daha önce şahit olmadığım bir seviyede bilgi kirliliği vardı. Ama gerçekler de vardı. Dün bir şeyler oldu.

Öncelikle Kuzey Kıbrıs'a düşen füze, bir gün önceki olay, bu füze S200 olarak açıklandı. İşte ilk karartma orada başladı. Bence oraya düşen füze S300 olmalı. Çünkü S200'lerde dost tanıma sistemi yok.

Ertesi gün Rus nükleer denizaltısında yangın çıktığı açıklandı. Bu olay sabah saatlerindeydi. Akşam ise nükleer sızıntı ve Trump öldü huberleri vardı.

Ruslar harekete geçseydi, Trump'un bir benzerini öldürüp, bunu da göçmenlerin yaptığını açıklayıp, Abd milliyetçilerini göçmenlerin üstüne saldırtacaklardı. Ben güççükbaşa başına gelecekleri yazıyon, iyilik yapıyon anlamıyor. Twitterda Trump'un cesedini gösteren fotolar vardı dün gece.

Bu olayın bir benzeri 2007'de yaşandı. Araştırmak isteyen 2007 yılında, Antep kırsalında İsrail F18 uçaklarına ait yedek benzin depoları haberini araştırsın.

Yine bu olayın daha ufak bir versiyonu 2019 Ocak ayında oldu. Suriye hava savunma sisteminin attığı bir s200, bir Rus İlyuşin uçağını düşürmüştü ve 14 üst rütbeli Rus subay ölmüştü. İşte o olaydan sonra Ruslar S300'leri getirip Esad2a verdiler ve bir anlaşma yaptılar. Ateşleme düğmesinin başında sadece Suriyeli subay bulunmayacaktı, bir de Rus subay olacaktı. Bu olayda kullanılan füze S200'dü. Olay olduğunda bu foruma şöyle yazmıştım :''Ruslara kendi füzeleriyle kendi uçaklarını furdurdular.''

Ben bu olayı kesin çözmüş bulunuyorum. Merak eden olursa apaçık da yazabilirim.
    Yazdıklarınız ilgimi çekti.

Genelden yazmak istemiyorsanız özel mesajdanda gönderebilirsiniz.

Selamlar
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    xbank hedef 269k

asagida son 17 ayda bankalarin hepsinin aylik bazda toplam karlari var...

2018(milyar tl)
    ock.4.537
    sbt.3.847
    mrt.5.528
    nsn.4.920
    mys.5.007
    hzr.5.193
    tem.4.522
    ags.4.492
    eyl.4.129
    ekm.3.717
    ksm.4.803
    arlk.3.119

2019
    ock.3.208
    sbt.3.279
    mrt.5.868
    nis.3.815
    mys.7.673

mayis ayi buyuk bi kar patlamasi var...

2.ceyrek karlari ilk ceyrege gore %30 ile %50 arasinda artacak...

haziran ayi doviz ve dibs dususuyle mayista oldugu gibi 7 milyar ve uzeri gelmesi muhtemel...ancak gecen hafta sorunlu krediler 112 milyardan bi haftada 114 milyara cikti...bir haftada cok!...belki hazir bu guzel karlar varken haziranda bazi sorunlu kredileri iskartaya cikartmayi tercih etme sebebiyle 4-5 civari olabilir...

oyle de olsa...netcede...2.ceyrek bilancolari ilk ceyrege gore harika gelecek...min %30 artacak...

satranc tradinge gore...gorece oldukca primli olan banka kaartlarina kimse el suremedikce...tatli tatli yukselmeye devam edecek...

2.ceyrek karlari geldiginde temmuz sonu agustos basi...xbank min 180k olmasini bekliyom...

o karlari gorup gelenlere belki satariz elimizdekileri...o da belki...

tok satici hafiyesi beybaba...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    xbank...x100 un marttaki 106 bin zirvesine dayandi...su an x100...99 binlerde olmasina ragmen...

artik banka almaya el gitmiyo de mi?..

iste bu satranc trading...

karlari gorunce almaya siraya gireceksiniz...ya da almayacaksiniz...bakacaksiniz trene...

siz almadikca yukselecek...

dun bankayi piyonlarinizla alacakkken...yarin...kimisi fillerini feda edecek...ama almayanlar icin maliyet yukselecek...kale ve...

sonunda...269k da vezirinizle alacaksiniz...vezirsiz kalacaksiniz...

ve bizim piyonlar...sahinizi alacak...

satranc trading...

dun piyonunu feda etmeyenler...yarin vezirini bizim piyonlara verecek...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    bu arada yazmistik ama...hatirlatalim tekraren...

dolartl...4,31 medyan...

once biraz fuko sarkaci...3.69-4,69 salinir...
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    mujganin ahirini okursam miksinler demistim...benim hakkimda yazmis...soylediler...mecburen okudum...

ben mujgan icin neler yaptim burada...hatta sn,guneysu ona yesil isik yakti...

ama ardindan reha ve bulut biraz caz yapinca...basladi orada cirkeflesmeye...

kiz mujgan!..

yemedi dimi burada yazmak...hemen caz yaptin!..benim bildigim mujgan basa cikabilirdi...ama kolayini secti...hemen...attack!...unquard!..

sen bole korkaksin kizim!..

halbuki sana sn.guneysu yesil isik yakmisti!..

kolayina geliyor...orada muritlerinle...anlik poz yazamadan de mi!..

sacmalama mujgan!...

boru bu boru...gene dosenmekten mi korktun!..gelmemek icin elinden geleni yaptin?...
    ...ytd...by beybaba

Hem eski dostum diyorsunuz!?
    sn KUZU orada, buradan sallamak size yakışmıyor.
    Silin yazdıklarınızı lütfen.
    Son düzenleme : iki gozum; 04-07-2019 saat: 03:40. Sebep: virgül,,

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    okudun mu bana yazdiklarini?..

serseri demesi dogru...eyvallah...

bi 69 bi 169 topaklari aciyo diyo...

o moratoryum resti topaginda...ileride buraya alinti yapilacak o kadar ders gibi gonderiler var ki!..

yeri geldiginde oradan buraya tasincak...

o silsin yazdiklarini...

zora gelemedi...burada karsisinda 2 kisiyle mucadeleden korktu...eski yirtik mujgan...simdinin komformist menapozu!...siz muritleri sorgulayin kendinizi!...

ve ne kadar simarikliktir bu ki...seyhinize silin demeden bana lutfen silin demek...ve ne kadar buyuk bi ahlaksizliktir bana onermen...seyhine sildirmeyi teklif edemeden...korlesme iste budur!...

o sizin gibi kekolarla mutlu orada kendi ahirina...bunu anladim...
    Son düzenleme : PISKOPAN; 04-07-2019 saat: 03:26.
    ...ytd...by beybaba

Eski dostlar aralarında olabilecek ihtilafları yüz yüze konuşarak çözümleyebilmeli.
    Ne kadar araya giren olursa sorunlar O kadar büyüyecektir.
    sn KUZU daha önce buradan yazılanlara atfen yazdıklarını sildi ,sanıyorum sizin adınıza yazdıkları varsa silecektir.
    Lütfen dostlar bir araya gelsin yüzleşsin ve bu duruma son verilsin.(bu 1 ricadır)

Sayfa 10/59 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •