Sayfa 10/1001 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ne kadar dağa kaldırırlarsa kaldırsınlar, ona inanıyoruz ve güveniyoruz. (Fiziki olanına tabi)

Sarı gacı sarı gacı
    onsla işlem yapanlar için sıkıntı çil çil sarı gacı toplamak en doğrusu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    onsla işlem yapanlar için sıkıntı çil çil sarı gacı toplamak en doğrusu
    Kağıt para veriyorum, fiziki altın veriyorlar.
    Süper bir alış veriş benim açımdan.

3. Maaş zamları hedeflenen gelecek enflasyona göre değil, gerçekleşen geçmiş enflasyona göre (TÜİK enflasyonu da değil üstelik ENAG enflasyonuna göre) yapılmalıdır...

Önce onlar ödevlerini yerine getirip, yapıp hedefi tuttursunlar, başarılı olsunlar, onların karnesini bir görelim... Ona göre zam yapsınlar... Düşük oranda zam vermek istiyorlarsa gerçekleşen enflasyonu düşürsünler, başarılı olsunlar...

Hedeflediklerinin en az 2 katı gerçekleşiyor enflasyon... Hep karavana... Olan maaş zamlarına oluyor tabii sonuçta... Alım gücü sürekli düşüyor... Tarihin en kötü dönemini yaşıyor...
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    çünkü çok uyanıklar ya 6 ay geriden gelince kendilerini karlı sayıyorlar
    CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Peter St Onge, Ph.D.

@profstonge
    Money contraction is biggest since Depression. From peak to trough, it's the worst since at least the 1860's.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,944
    Geçen ay çıkardıkları bu ek MTV için muhalefet Anayasa Mahkemesi'ne başvurmuştu. Sonuç ne zaman çıkar acaba. Bunlar ilk geldiklerinde de ek MTV açıklamıştı, sonra AYM iptal etmişti. Ben ödemiştim, sonra geri almak için uğraştırmışlardı.

Ne yapsak ödesek mi, beklesek mi acaba?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,944
    Ekonomim gazetesinden aynen:

Memurlar tekliften memnun değil. Kızışan memurların toplu sözleşme zam pazarlığında gözler yeni teklifte olacak.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

kızışacağımız kadar kızışığız zaten
    üstüne sıcak hava
    üstüne hkümetin bu teklifi
    kızışıklığımızı giderecek yol arıyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Geçen ay çıkardıkları bu ek MTV için muhalefet Anayasa Mahkemesi'ne başvurmuştu. Sonuç ne zaman çıkar acaba. Bunlar ilk geldiklerinde de ek MTV açıklamıştı, sonra AYM iptal etmişti. Ben ödemiştim, sonra geri almak için uğraştırmışlardı.

Ne yapsak ödesek mi, beklesek mi acaba?

ben bu defa ödemeyeceğim gerekirse 2. yide ödemeyeceğim.
    muayene tarihi önümüzdek yıl ekim ayı o zamana kadar sallarım gerekirse önümüzdeki yıl ocağıda ödemeyip cezaya bırakacağım.

Sayfa 10/1001 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •