Sayfa 10/899 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7187 madde; 73 - 80 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Allah aşkına 3 tane bunak gelmiş burada kendilerini tatmin ediyor bunlara çanak tutmayın.
    Bugün kadir gecesi ahlakımı bozmak istemiyorum da bunlar var ya bir baltaya sap olamamış forum ortamında kendilerinin övüldükçe
    bir nimet olduklarını varsayıyorlar. Halbuki su gibi ol alçak gönüllü merhametli vicdanlı ol.
    Hisse bu düşer de çıkarda boncuk aşağıda boncuk yukarıda. eğer gidecekse s....lermi senin boncuğunu ahada bozdum ağzımı kahretsin beni de bozdun Dudu efendi.
    Kağıdı basıyorlar günlükçüleri döküyorlar dersin kağıt hafif kıpraşır o gün bugün mü dersin ulenn bozuk saat bile günde 2 kere
    doğruyu gösterir burada Profesör edalarında gezme ya düşecek ya çıkacak zaten 2 durum var başka yok kendine pay biçme dedeciğim alırım sakallarını cımbızla...

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben kimseye bir sey yakistirmiyorum, satasmiyorum.

Ben bir saptama yapiyorum.

Ama birileri uzerlerine aliniyorlar belli ki..

Ne yazsam tepki cekiyorum.

Basligi kendi haline birakip gidiyorum.

Syg,
    froto düştükçe seninde şekerin düşüyor. sen kendinde değilsin

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Syg,
    Güle güle git hektaşımı sasayımı karıştıyorsun napıyorsan yap avanelerinide al git diktatör herif..

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Syg,
    Sayın dudu, muhakkak birileri üzerine alınacaktır ve muhakkak sizde üzerine alınacak laflar ediyorsunuzdur. İnanır mısın bilmem ama ben bu siteye sizinle iletilime geçebilmek için üye oldum, özel mesajla portföyüm hakkında bilgiler aldım sizden bundan 3 sene önce. Özellikle ford başlığında sizin de yazı şekliniz ve üslubunuz değişti zaman içinde. Bunlar benim yanlış tespitlerimde olabilir ama her ne olursa olsun ford siz olmadan olmaz, birisi ford deyince benim aklımda sizin kedili profil fotoğrafınız beliriyor ☺

5. Bir kerede deki ulennn millet haklı ben abarttım de ne adamsın sen yaw.
    Sütten çıkmış ak kaşık mısın sen herif ?
    Kiracı milletine Şrfsz dersin genelleme yaparsın uyarırız onu bile anlamazsın bu kadar da bunamışsın oksijen israfı seni.

6. Ford elektrikli 3 model daha getircekmiş bayilere.öyle duydum.Bakalım ne kadar satacaklar?
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ford elektrikli 3 model daha getircekmiş bayilere.öyle duydum.Bakalım ne kadar satacaklar?
    Ytd
    Yeni modelmish yok satısh rekormush yok kar patlayacakmışh...Bunlar boşh işler uzuncuvade kardesh, hisse ne zaman 700 olacak sen bize onu de hele, ne zaman koşeyi dönüyeahhh ondan bahset bize
    Az insan çok huzur

8.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Yeni modelmish yok satısh rekormush yok kar patlayacakmışh...Bunlar boşh işler uzuncuvade kardesh, hisse ne zaman 700 olacak sen bize onu de hele, ne zaman koşeyi dönüyeahhh ondan bahset bize
    ;)
    O işler beni aşar…
    Ben zaten köşeyi doğarken dönmüşüm hedefim o değil;)

Sayfa 10/899 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •