Sayfa 100/373 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2982 madde; 793 - 800 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. El bitik okeye dönüyor

2. Arkadaşlar bedelsizi verip stresi atacaklrina kağıda daha çok stres yukluyorlar. Kendilerine çok güveniyorlar. Bakalim nerelerinde patlayacak.

3. 2022 de 5,6 genel büyüme oranına rağmen inşaat sektöründe 8,4 ciddi bir daralma olmuş. 2023 de inşaat sektöründe bir zıplama olacak. Buda tüm cimento sektörüne yansıyacaktır.

4. Seçim sonrasına kadar benim hiç bir beklentim yok bu nedenle Seçim sonrasına kadar ben uykuya yatıyorum herkese sağlık sıhhat sabır ve bereketli kazançlar dilerim ✋

5. Bugün deprem bölgesinde 21 bin konutun temeli atılıyor. Devlet büyük bir hızla yaraları sarıyor. İstanbul'da kentsel dönüşüm kapsamında 1.5 milyon konutun taşınma planları hazır.
    Yeni şehirler kuruluyor. Türkiye 100. yılında yeniden imar ediliyor.
    Direnemzsin, akışına bırak. Takip edenler bilir, Daha öncede defalarca yazdım. Ver bedelsizi bi biriken enerjini at. Sonrası için daha çok hikayen var. Üzme tatlı canını. Akışına bırak kendini..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,250
    alnı secdeye değmeyen spek!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Maçın sonucu belli ama can havliyle elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor. Kendini tüketiyor kısacası. Hala kendini eski günlerde zannediyor. Bir türlü uyum sağlamak istemiyor yeni durumu. Alışacan kardeş artık düzen değişti.

8.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Maçın sonucu belli ama can havliyle elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor. Kendini tüketiyor kısacası. Hala kendini eski günlerde zannediyor. Bir türlü uyum sağlamak istemiyor yeni durumu. Alışacan kardeş artık düzen değişti.
    Düzen değil de düzülenler sürekli değişiyor sankim..Düzen dümbük yıllardır aynı performansla saplayıp duruyor

Sayfa 100/373 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •