Sayfa 100/243 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Tam şimdi TV açık bi taraftan. Kripto vurgunundan bahsediyor.

Ve şimdi bu gibi dolandırmalar yüzünden FX de nasibini alacak. Bilip bilmeden FX 'in de dolandırıcılık ortamı olduğu yorumları yapılacak.

Oooof of !!! (sinirden)
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Selim bey altinda 100 usd cikis olsun herkes satis tarafına gecer. Sentimentler harekete engel değil

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    23 Nisanlarda biz küçükken bando takımları geçiyordu yollardan. Babam bizi hep alıp stadyuma getirirdi, her yer balon falan olurdu. Gerçekten Bayram gibiydi..

Şimdiki çocuklar çok şanssız...bissürü güzel şey kaçırdılar
    Pandemiden sonra düzelecek hersey insallah Bayramları bayram gibi kutlayacağız.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Pandemiden sonra düzelecek hersey insallah Bayramları bayram gibi kutlayacağız.
    Inşallah...

Bu arada Rus aşısını satın alıyormuşuz. Rus aşısı iyi diye biliyorum ben. İnşallah beklendiği gibi olur.

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Tam şimdi TV açık bi taraftan. Kripto vurgunundan bahsediyor.

Ve şimdi bu gibi dolandırmalar yüzünden FX de nasibini alacak. Bilip bilmeden FX 'in de dolandırıcılık ortamı olduğu yorumları yapılacak.

Oooof of !!! (sinirden)
    Herkes kriptolara gecti. Fx de cok kisi yoktur. Ben de biraktim. Bir siz kaldiniz

Ben viopu anlamiyorum. Kontratlar cok yüksek. Teknik işlemiyor gibi bisey. Cok fazla manipulasyon var. Cogu da devlet eliyle yapılıyor. (Mesela doğalgaz bulunmasi, Aya gidiyoruz palavrası, MB başkanının görevden alınmasi) Hala ne cesaret islem yapıyorlar. Asıl onlarin hesapları Allaha emanet

Aslinda vurguna gerek yok hesaplarin %90 i er ya da geç patlıyor zaten

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Herkes kriptolara gecti. Fx de cok kisi yoktur. Ben de biraktim. Bir siz kaldiniz

Ben viopu anlamiyorum. Kontratlar cok yüksek. Teknik işlemiyor gibi bisey. Cok fazla manipulasyon var. Cogu da devlet eliyle yapılıyor. (Mesela doğalgaz bulunmasi, Aya gidiyoruz palavrası, MB başkanının görevden alınmasi) Hala ne cesaret islem yapıyorlar. Asıl onlarin hesapları Allaha emanet
    VIOP u ben de hiç anlamıyorum, anlayamicam, anlayanları da anlamıyorum.

FX Türkiye 'de mevzuat kısıtlamaları nedeniyle baya darbe gördü. Yoksa herhangi forumda herhangi FX başlığında biri gider, bini gelirdi Hey gidi günler...

Keşke FX bizim ülkemizde kumar olarak görülmekten çıksa, eğitimi verilse, meslek olarak kabul edilse ve bu işle uğraşanlar da meslekmiş gibi uğraşsalar. Bu sayede devletin de ciddi vergi geliri olurdu hem.

Kriptolara gelince - hiç güven vermiyorlar. FX e kumar diyen otoriteler kriptoya kumar demiyor nedense.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Selim bey altinda 100 usd cikis olsun herkes satis tarafına gecer. Sentimentler harekete engel değil
    Bu da ilginç ... Çıktıkça satmak...Doğru ya, çoğu insan bu mantıkla pozisyon alıyor. Bu durumda benim sentiment yorumlamam komple yanlış. Büyük bi jetonum düştü

Sayfa 100/243 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •