Sayfa 1009/1049 İlkİlk ... 9509909959999100710081009101010111019 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 8,065 - 8,072 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Şubat ayı abd enflasyonu yüzde 7.9

Üstelik bu rakamın içinde rusya kaynaklı petrol ürünleri artışı tam yansımadı.

heyecanla ilgileneceğim yerler daha yukarıda ama
    dip çalışması hissi vermeye başladığı için dün akşam biraz aldım

3.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    heyecanla ilgileneceğim yerler daha yukarıda ama
    dip çalışması hissi vermeye başladığı için dün akşam biraz aldım
    Genelde fed sonrası yukarı veriyorlar ama sonraki gün ve sonraları pek iç açıcı gitmiyor. Nasdag nereye giderse bu da oraya

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    ... Nasdag nereye giderse bu da oraya
    evet dar alanda yüksek korelasyon dvm, bakalım

5. 34-44k arası git gelleri 2019'daki 8-13k arasında gidiiiiip gidiiiiiip geldiğimiz döneme benzetiyorum. 2024 yarılanması öncesinde 200k usd görür müyüz?

abd ve euro bölgesinde kontrolden çıkmak üzere olan (belki de çoktan çıkmış olan) enflasyon, ukrayna'daki savaş dolayısıyla likit varlıkların öneminin iyice anlaşılması gibi majör olaylar bence bu senaryoyu mümkün kılabilir.

artık çin fud'ı, regulasyonlar gibi meşhur belirsizlikler de ortadan kalkmış görünüyor.

hakkımızda hayırlısı.

6.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    34-44k arası git gelleri 2019'daki 8-13k arasında gidiiiiip gidiiiiiip geldiğimiz döneme benzetiyorum. 2024 yarılanması öncesinde 200k usd görür müyüz?

abd ve euro bölgesinde kontrolden çıkmak üzere olan (belki de çoktan çıkmış olan) enflasyon, ukrayna'daki savaş dolayısıyla likit varlıkların öneminin iyice anlaşılması gibi majör olaylar bence bu senaryoyu mümkün kılabilir.

artık çin fud'ı, regulasyonlar gibi meşhur belirsizlikler de ortadan kalkmış görünüyor.

hakkımızda hayırlısı.
    Sosyal medyada düşecek, çakılacak yorumları arttığı zaman alıma geçiyorum. Şu anki artıştan önce de öyle olmuştu. Şimdi de uçacağız, kaçacağız arttı. Satışlara başladım parça parça

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

eth bir hafta kadardır hafif ayrı telden çalıyor gibi
    gerçi böyle çok gel gel yaptı geri daldı ama biraz daha sert şimdilik kıpırdanma vs btc

birkaç gündür dash de öyle hatta

yaani ... henüz çok aman aman bi durum yok
    bugünün yükseğini geçerse 45.5 - 46.75 (4. kez üstteki çizgi) olabilir
    o çizgiden de pek emin değildim ilk çizdiğimde ama 3 atak kırıldı, kırılınca da barlar uzuyor filan o yüzden tutuyorum

Sayfa 1009/1049 İlkİlk ... 9509909959999100710081009101010111019 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •