Sayfa 101/136 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 801 - 808 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. G-20 zirvesinde dünya için önemli kararlar alındı arkadaşlar...2030 yılına kadar şu anki yenilenebilir enerji kapasitesi üç katına çıkarılacak ve bu iş için tam 5,8-5,9 trilyon dolarlık yatıırım yapılacak...fosil yakıların resmen ölüm fermanını imzaladılar...tüm dünya ülkeleri artık yenilenebilir enerjiye iyicene yüklenecek...bunun için gerekli yatırımları yapacak ve teşvikleri verecek..karbon emisyon hedeflerine ulaşılacak...

batı ülkeleri bunun ile iki üç kuş birden vuracak..birincisi dünya gerçekten de iklim olarak daha iyiye gidecek...ikincisi de rusya ,iran ,suudi arabistan, venezüella gibi ülkelerin gelir kaynaklarını kesecekler...bu yeni konjöktür türkiyenin işine yarıyor...çünkü cari açığının neredeyse tamamı fosil enerji kaynaklarına harcanıyor...geçen yıl fosil yakıtlara türkiye tam 97 milyar dolar ödeme yapmıştı ve bu miktar her yıl artarak devam ediyordu...

türkiye bu işi doğur yönetirse ?? 2030 yılına kadar ekonomik olarak daha özgür olacak...dünyada artık yazılım ve teknoloji belirleyici olmaya başlayacak...yenilenebilir enerji ve teknoloji &yazılım şirketleri ön planda olacak...

brlsm ,kocaer ve atatp bence doğru sektör ve doğru hisseler...bakalım nasibimizde neler olacak ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Yine devre kesti, anlamsız hareketler yapıyor. Bekleyip göreceğiz sonumuzu.

3.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Yine devre kesti, anlamsız hareketler yapıyor. Bekleyip göreceğiz sonumuzu.
    brlsm ve atatp sanki aralarında bir bağ varmış gibi davranıyorlar...birlikte çıkıp birlikte düşüyorlar...fiyatları da neredeyse aynı...çok ilginç...ben şahsen beklemeyi ve sabretmeyi yeğliyorum...tabi herkesin kararı kendinedir...kimseye al sat veya tut tavsiyesi veremem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. dayak bugun iyice sertleşti yarın inşallah döneriz artık...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    dayak bugun iyice sertleşti yarın inşallah döneriz artık...
    kar yapanlar satıp kenara çekilsin..onlar yolcu biz hancıyız..sabır sabır sabır..

6. İki gündür son zamanlardaki işlem hacmimize göre düşük hacim yaptık. Burada da eskisi kadar yorum yok, sanki heyecan yitirilmiş gibi. Endeksin kendisi de sıkıntılı idi. Yükseliş zamanımız gelmiş olabilir.

7. bence biraz kış uykusu moduna girdik ama hisse her an her şey yapabilecek kapasite var ben sezsisce beklicem...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bence biraz kış uykusu moduna girdik ama hisse her an her şey yapabilecek kapasite var ben sezsisce beklicem...
    14 tl den 44 tl lere varan sert çıkışın düzeltmesi bitti bitecek..ardından bir iki gün artılı olduğu anda tekrardan eski agresif kişiliğine bürünecek diye düşünüyorum...bayrak formasyonu görüyorum...olası çıkışı da sert olacak...

Sayfa 101/136 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •