Sayfa 101/170 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 801 - 808 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Ağa 488.000 lot alım yapmış yine

2. Ağa 448oo0 lot alım yapmış yine

3. Ne oldu kimse kalmamış Bi jantijan bide ben neyse bu gün düşünülmesi gereken şey 77 gün içinde elindeki malı devretmesi gereken şirket niye hala mal alır dikkat ettiniz mi aylardır mal almayan şirket uzatma gelmediğini bildirildiği günden beri iki kere alım yaptı 2 198 000 lot hisse aldı niye alıyor diye Bi düşünün
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Karsimizda tam bir kumarbaz var.

Netholdingin eski kotu gunlerinde. Net holding zor durumda. Ertesi gun net holdingin odemesi gereken borcu var ama para yok. O gece Besim Tibuk poker oynamis ve kazandigi parayla ertesi gun borcu odemis. Bunu bir soylesisinde kendi anlatti. Saka degil gercek bir kumarbaz ve poker ustasi. Poker ustalari elini asla belli etmez.

5.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Ne oldu kimse kalmamış Bi jantijan bide ben neyse bu gün düşünülmesi gereken şey 77 gün içinde elindeki malı devretmesi gereken şirket niye hala mal alır dikkat ettiniz mi aylardır mal almayan şirket uzatma gelmediğini bildirildiği günden beri iki kere alım yaptı 2 198 000 lot hisse aldı niye alıyor diye Bi düşünün
    Burada defalarca yazıldı. Bu aldıkları hisseler ile yıl sonu elden çıkartmak zorunda oldukları hisselerin alakası yok. Yıl sonu elden çıkartmak (veya iptal etmek) zorunda oldukları hisseler, 2019 öncesi alınmış olan hisseler. Hatta o hisselerin de tamamı değil, sermayenin %10'unu aşan kısmı. Bugün aldıkları hisseler için 2024'e kadar süreleri var.

Bu husus forumda defalarca yazılmışken hala inatla yanlış bilgi verilmesi, "bir düşünün" tarzı gizemli havalar katılması, düzeltenlere ve doğru bilgi verenlere "ukala", "patron köpeği" vs. denilmesi gerçekten çok düşündürücü. Yanlış anlamayın şahsınıza lafım yok. Ama bu denli yanlış bilgilerin defalarca paylaşıldığı, kimsenin şöyle bir 10 dakika ayırıp Geri Alınan Paylar Tebliği'ni okumaya bile zahmet etmediği, ama eksik bilgi ve farazi suç isnatlarıyla SPK'ya işini öğretmekten de geri kalmadığı bir forum, sizce de Türkiye'nin küçük bir örneği değil mi?

6. İyide niye hala mal aldığını anlayan var mı izahı ne ülkenin kötü durumu felan demesin

7. Bi düşünün diyorum yine tekrar yazıyorum şimdi Bi şirket var bu şirketin sahibi Besim değil böyle düşünün şirketin elinde 210 milyon hisse var ve bunun120 milyonunu elden çıkarması lazım ama hala gidip hisse alıyor çok gizemli mi oldu şimdi hala niye hisse alıyor şahsen benim Bi şirketim olsa pandemi de 800 milyon zarar etsem üstüne üstlük bu şirketin Bi dünya borcu olsa bu borca sürekli faiz binse tabi bunlar hep kağıt üzerinde öyle öyle olmasa 2 2.5 milyar dolarlar konuşulmaz neyse ben hala niye hisse alayım bulduğum parayı deliği kapatmakta kullanırdım mesela sizde Bi düşünün olur mu gizemsiz ama

8. İstanbulda ikamet ettiğim yerde sermaye piyasaları ile uzamanlığı olan bir hukuk bürosuyla dün görüştüm arkadaşlar.Geri alınmış payları şirket maliyetinde ve 1 kademe üzerinde satabilirmiş geri alınmış pay tebliğine göre.Büyük ihtimal hisseyi basacaklar ve düşük fiyattan satımı gerçekleştirecekler buna engel yok.Ülkenin kredi notu konjonktürü ve pandemi bu hisseleri yabancıya satma olasılığını çok azaltıyor.4.30 u kırarsa 3.70,3.70 de kırılırsa 3.23 geleceği nokta.Şirketin hisse alması sizi yanıltmasın.2.35 den aldığında en son 1.10 indiğini bilirim.Kalın sağlıcakla…

Sayfa 101/170 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •