Sayfa 102/622 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 4970 madde; 809 - 816 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Petlimin yüzde 93 pay artışı, iyi mi kötü mü oldu tahtaci hiç renk vermiyor.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Alıntı Originally Posted by denizebakan Yazıyı Oku
    Yakında gidip masaya bir koltuk daha koyun diyecem. Artık nasıl anlarsan.

y.t.d.
    Şaka yapmıyorum hissen var mu yok mu? Dürüstçe söyle.

Tarık hc sizde soruyorum hisseniz var mi?

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Şaka yapmıyorum hissen var mu yok mu? Dürüstçe söyle.
    Senden fazla vardır diye düşünüyorum. Bende iş inada bindi. Ben dayanırım. Bakalım sen buralarda olacakmısın.

y.t.d.

5. Suyuniçinde en derin nefesini kim tutar diye iddiaya mı girdiniz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Suyuniçinde en derin nefesini kim tutar diye iddiaya mı girdiniz
    Bende bu yatırım işi bir saatten sonra tasalluta döner. Gebermiş buldummu kaçırmam. Düşürsün, yine çıkalım pazara.

y.t.d.

Alıntı Originally Posted by denizebakan Yazıyı Oku
    Senden fazla vardır diye düşünüyorum. Bende iş inada bindi. Ben dayanırım. Bakalım sen buralarda olacakmısın.

y.t.d.
    Hangimiz daha uzağa diye bakmam olaya! Kendimi anlatmaya gerek yok! Diğer hisselerimin foruma arada selam çakmaya uğrarım bunda henüz yeniyim nisanda 4 yılıma girecem!
    Hastalıkta ve sağlıkta hammalığını yaptığım son hissem! Diğerlerim gibi bundada selam çakmaya gelirim!
    Ama şunu söyleyim arada böyle haber akışlarında uğrarsan aradan geçmiş zaman dilimde olmuş şeyleri unutursun not almalısın! Saygılar sevgiler Ytd

8. Eski defterler açıldı.İyi yorumlar var, değersizleştirerek yarar sağlamaya çalışanlarda.
    Şimdi çok bilgi sahibi olanlara soralım, açıklamalarını öğrenelim bilgilenelim.

Siyasetçi gibi gireyim konuya,
    Bilindiği üzere petlim,in %30 u socarın. ( goldman satma hakıkını kullanmıştı) % 70 ise petkimin.
    Bu durumda Petlim limanını halka arz edebilirler mi.Ana sözleşmelerinde böyle bir hüküm varmı?

Sermaya artırımı ne için yapılır, halka arzlarda sermayenin önemi nedir?
    *şimdi özel bir açıklama yazayım, daha petlim limanı sermaye konusu yokken yani 2 gün önce spenc Hc.ile petlimi konuştuk.Buradaki çoğu kişi petlimin ne olduğunu bilmeyebilir.Dolayısıyla Spenc hc.bilgi açısından konuya hakimdir düşüncesi bende fazlasıyla vardır.

Sayfa 102/622 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •