Sayfa 102/490 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3915 madde; 809 - 816 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by tartaros Yazıyı Oku
    ekgyo
    halbank gibi ikincil halka arz yapılmış şirketlere baktığımızda sayın temelci gerçekten umudunuza hayran olmamak elde değil.
    şirketin ederinin çok daha yüksek olduğu , şirketin değerine ulaştırılacağından söz ediliyor dikkat ederseniz...şirket temettüsü hariç 12,70 e alındı...ederi bunun çok üzerinde demek en kötü 2 misli demektir......şirket 30 liradan ikinci halka arz yapılırken borsadaki senetler 10 liradan işlem görüyorsa kim 30 liradan alır sizce...kimse belki farkında değil ama şirketin önü açıldı... şirket için çok olumlu.bütün sorunları hızlı bir şekilde çözülecek artık...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

2. peki şirket için bu kadar olumluda neden gitmiyor diyorsanız takasları inceleyin.malesef fiyatları baronlar belirliyor.ordan sat öbür taraftan al.al gülüm ver gülüm istediği fiyata çekiyorlar.bize sabretmekten başka birşey düşmüyor malesef....

Kamyondaki 5milyon kimin..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    peki şirket için bu kadar olumluda neden gitmiyor diyorsanız takasları inceleyin.malesef fiyatları baronlar belirliyor.ordan sat öbür taraftan al.al gülüm ver gülüm istediği fiyata çekiyorlar.bize sabretmekten başka birşey düşmüyor malesef....

şirketin ağzına şıcan yöneticiler.daha temettü miktarını bile belirmediler.mahsustan yapıyorlar. ttkom bir temettü hissesi olacak ve yıllık karını yüksek bir oranda yatırımcı ile paylasacak diye açıklama yapsalar. ozaman şirketin önü açılır belirsizlik diz boyu olmuş hala şirketin önü açıldı diyorsunuz. gizli niyetini açıkça yazamaan ttkom yöneticileri. bakın ey israil amerika avrupalı siyon para babaları biz ttkomu halka arz edecez fiyatı düşürün en düşük fiyattan size devredelim demek istiyor.baskının nedenibu. piyasa böyle tercüme ediyor. anlıyamıyorsunuz.tl varlıklarının en rezil en sefil fiyata düşürülüp peşkeş çekildiğini hala anlıyamıyorsunuz.??????? bunca zaman oldu hala dağıtılacak temettü belli değil yuh olsun yuh yuhh.....

5.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    şirketin ağzına şıcan yöneticiler.daha temettü miktarını bile belirmediler.mahsustan yapıyorlar. ttkom bir temettü hissesi olacak ve yıllık karını yüksek bir oranda yatırımcı ile paylasacak diye açıklama yapsalar. ozaman şirketin önü açılır belirsizlik diz boyu olmuş hala şirketin önü açıldı diyorsunuz. gizli niyetini açıkça yazamaan ttkom yöneticileri. bakın ey israil amerika avrupalı siyon para babaları biz ttkomu halka arz edecez fiyatı düşürün en düşük fiyattan size devredelim demek istiyor.baskının nedenibu. piyasa böyle tercüme ediyor. anlıyamıyorsunuz.tl varlıklarının en rezil en sefil fiyata düşürülüp peşkeş çekildiğini hala anlıyamıyorsunuz.??????? bunca zaman oldu hala dağıtılacak temettü belli değil yuh olsun yuh yuhh.....
    Herşey belli aslında.sadece Bademler biliyor.ucuz ucuz topluyorlar.

6. Daha hisseler resmen onlara geçmeden ellerini beli etmeleri, yani niyetlerinin yeni arz olduğunu açıklamaları biraz tuhaf.
    Beli yatırımlar yapılıp şirketin piyasa değeri hedeflenen yerlere yükseldikten sonra bu tür değerlendirmeler yapılmalıydı.

Bunun yerine temettüyü açıklamaları gerekiyordu, diğer konu uzun vadeli bir hedef olmalıydı, bu düşünceyle bırakın yenisini eski yatırımcıları da kaybederler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Hisse devri bile henüz bitmemişken, şirket üzerinde olumsuz etkisinin olacağını bile bile, niçin böyle bir açıklama yapma gereği duydular merak ediyorum.
    Bu haliyle bile bakan yok hisseye, 2. halka arzı kim naapsın. Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 12,70 artı temettü ödemesi şartıyla satın alınan TTKOM arda ermut beyfendinin açıklamasına göre 9 tl li fiyatlardan ikincil halka arza hazırlanıyor sanırım. bir milletin serveti nasıl talan ediliyor bizde seyrediyoruz.bu ikincil halka arzı piyasa çok kötü algıladı.

Sayfa 102/490 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •