Sayfa 102/148 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 1178 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Rtalb -10 taban aşağı inse, Angen de inmeli mi?

İki firma arasında fark çok var .her yönden farklı. Verilerine bakıp kendiniz değerlendirmelisiniz.
     Alıntı Originally Posted by Pir Yazıyı Oku
    RTALB tavan ANGEN kırmızı bu işte bir terslik yok mu?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by Pir Yazıyı Oku
    RTALB tavan ANGEN kırmızı bu işte bir terslik yok mu?
    kısaca angen
    rtalb firmasından 5 kat daha kuvvetli, kÂrlarını kontrol et, ürettikleri ürün sayıları ve farklılıklarını

Angen firması piyasa lideri
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

3. Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

4. https://www.cumhuriyet.com.tr/saglik...estosu-1964618

5. Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

6. http://tr.investing.com/equities/sig...are_instrument

Biyoteknoloji firmaları ABD de en çok kazanan firmalardır

7. Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

8. Maymun çiçeği virüsü 6 kıtaya yayıldı
    COVID-19 salgınının ardından ortaya çıkan maymun çiçeğinde toplam vaka sayısı 24 bin 381 olarak kaydedildi. Bakan Koca'nın açıklamasına göre, Türkiye’de de şu ana kadar toplam 5 vakaya rastlanırken, medyada maymun çiçeği virüsü ile ilgili 49 bin 680 haber yer aldı.
    Maymun çiçeği virüsü ilk olarak 4 Mayıs tarihinde Londra’da görülürken, üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen 30 ülkeye yayılarak küresel bir salgın haline geldi. Temmuz ayında ise 6 kıtada 70’ten fazla ülkeye yayılırken, Dünya Sağlık Örgütü 21 Temmuz itibarıyla maymun çiçeği salgınıyla alakalı ‘küresel acil durum’ ilan etti. Türkiye’de ise ilk vakanın 30 Haziran'da ortaya çıktığı açıklanırken, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, geçen pazartesi günü Türkiye’de görülen toplam vaka sayısının 5’e yükseldiği duyurdu.

Dünyada görülen toplam vaka sayısı ise 24 bin 381 oldu. Almanya, ABD, Brezilya, İspanya ve Fransa en fazla vakanın tespit edildiği ülkeler olarak kayıtlara geçti.
    50 bine yakın haber medyada yer aldı

Medya takip kurumu Ajans Press, maymun çiçeğinin medya karnesini çıkardı. Türkiye’de ilk vakanın görüldüğü tarihten günümüze kadar tüm medya verileri üzerinden elde edilen bilgilere göre, maymun çiçeği 49 bin 680 habere konu oldu. Bakan Koca’nın Türkiye’deki toplam vaka sayısının 5’e yükseldiğini açıklamasının ardından haber sayıları yükselişe geçti. Son iki günde Türkiye basınına tam bin 890 haber yansıdı.
    https://www.dunya.com/gundem/maymun-...-haberi-665353

kit siparişlerinin çok olduğunu düşünmekteyim.her halükarda yetişemiyorlardır.
    hatta imkanı yok yetişemezler. tüm dünyaya satışı olan bir firmanın Maymun çiçeği kitlerini yetiştirmesi çok zor.
    herkese sağlık diliyorum. 2023 yılının maymun çiçeği hastalığıyla ilgili olacağını gösteriyor.

kovid virüsü yayıldığında dünyanın bundan sonra hastalıklarla geçireceğini görmeye başladık.savaş artık bu savaş . biyoteknoloji savaşı. gelişmiş medeniyetler, gelişmemişleri tazminat ödemeden bu şekilde yok edeceklerdir.ilk başta afrikalıların yok olacağı gözüküyor.100 yıllık plan.

Sayfa 102/148 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •