Sayfa 102/1001 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    Pegasus u alkışlıyorum.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    Limandaki yangının söndürülMEMEsi de çok manidar.

EGM: Sosyal medya platformlarında depreme ilişkin provokatif paylaşımlarda bulunan 135 hesap yöneticisi tespit edildi. 7 şahıs gözaltına alındı, 1'i tutuklandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
    Maraş belediyesi ak partili,%67 oy almış,en fazlada can kayıbı burada,ne önlem almış bu başkan önceden,üstelik yeni yapılan binalarda yıkılmış,gerçekten yazık...Enkaz altında kalanlardan umut kesilmiş gibi hipotermi yüzünden,ama hiç olmazsa dışarıda kalanlara imkan sağlanmalı.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    @kocholding i de kutluyorum
    https://www.koc.com.tr/medya-merkezi...e-gecmis-olsun

EN
    Hakkında
    Faaliyet Alanları
    Yatırımcı İlişkileri
    Koç'ta Hayat
    Sürdürülebilirlik
    Medya Merkezi
    Ana Sayfa
    Medya Merkezi
    Haberler
    CEO Mesajı: Ülkemize Geçmiş Olsun
    07.02.2023
    CEO Mesajı: Ülkemize Geçmiş Olsun
    3 dk
    Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve birçok ilimizi etkileyen depremlerin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Açıklanan bilgilere göre binlerce vatandaşımız yaşamını yitirdi, binlerce vatandaşımız yaralandı. Pek çok binanın hasar görmesine neden olan depremden sağ kurtulan vatandaşlarımız ise maalesef son derece güç yaşam koşulları ile karşı karşıya.

Koç Topluluğu olarak, faaliyet gösterdiğimiz birçok alandaki şirketlerimizle birlikte deprem felaketinin yaralarını sarmak ve ihtiyaç sahiplerine hızla ulaşmak üzere depremlerin meydana geldiği an itibarıyla kapsamlı bir çalışma yürütmekteyiz. Bu bağlamda şirketlerimizin katılımıyla oluşturduğumuz Kriz Koordinasyon Merkezimizde, sahadaki acil ihtiyaçların tespit ve teminini sağlıyor; ilk yardım ve kurtarma çalışmalarına katılacak ekiplerimizi bölgeye yönlendirmek üzere hazırlıkları koordine ediyoruz.

İlk 24 saat içinde şirketlerimizden 236 çalışma arkadaşımız arama kurtarma faaliyetlerine katılmak üzere yola çıktı ve arama kurtarma çalışmalarında aktif olarak görev almaya başladı. Çalışma arkadaşlarımız an itibarıyla 13 vatandaşımızı enkaz altından kurtardı.

Diğer yandan öncelikli acil ihtiyaç olarak belirlenen elektrikli ısıtıcı, kıyafet, battaniye, lamba, ocak, piknik sobası, tıbbi yardım, karavan ve temel gıda ürünlerinin bölgeye gönderimi için Topluluk şirketlerimiz sorumluluk üstlendi. Dün akşam itibarıyla 4 tanker akaryakıt deprem bölgelerine ulaşmak üzere yola çıktı, bugün itibarıyla 5 tanker daha yola çıkacak şekilde planlama yapıldı. Gaziantep’e ulaşacak bir yemek tırı hazırlandı, her 3 saatte bir 1.000 kişilik yemek çıkarabilme kapasitesi bulunuyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    EGM: Sosyal medya platformlarında depreme ilişkin provokatif paylaşımlarda bulunan 135 hesap yöneticisi tespit edildi. 7 şahıs gözaltına alındı, 1'i tutuklandı.
    Hiç boş durmasın,fahrettin,onun amacı vatandaş değil kellemi nasıl kurtarırım derdinde,oturmuş masanın başına,trolleri neyi ifşa etmiş ona yönelmiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,840
    Bana gelen bilgiyi paylaşayım. Bu yaşta anca bunları yapabiliyorum .Belki faydası olur.
    Yardım için giden uçaklar boş dönüyormuş.
    Dönmek isteyenleri ücretsiz taşıyorlarmış.
    G.Antep 507 7530241Güler Timur
    Adıyaman 532 131 5345 Cengiz Özdemir
    Adana 0535 3117080 Ali Ocak
    Adıyaman 0530 4432375 Nevzat Yıldırım-0506 7012208 Hasan Sabak
    İLETİŞİM KURSUN.
    BELKİ KANAYAN BİR YARAYA MERHEM OLUR.
    Siz kendinize sorun, ben ne yaptım diye?

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    neden hemen, şu anda değil
    zaten şu anda thy de aynı uygulamayımyapıyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 102/1001 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •