Sayfa 1023/1027 İlkİlk ... 23523923973101310211022102310241025 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 8,177 - 8,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Hadımköy'de 65 çalışanlı bir fabrikada yangın

(son 3 ay 70'i geçti)

https://www.ntv.com.tr/turkiye/hadim...K0KGwI67DxDEOg

aylıkmış rakam çok yüksek çıkış gösteriyor nerede bu dolarlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    oha diyeyim önce sonra yıllık düşüş mü aylık düşüş mü diye sorayım
    4.5milyar dolar olan aylık düşüşü gösteriyor başkanım .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Hadımköy'de 65 çalışanlı bir fabrikada yangın

(son 3 ay 70'i geçti)

https://www.ntv.com.tr/turkiye/hadim...K0KGwI67DxDEOg
    tamamının sigorta ile alakası olduğuna inanıyorum batan çalışmayan yada düşük kapasitede çalışan fabrikaları yakıp sigortadan para tahsil etme derdinde millet. böylece fabrikayı satmadan nakit girilşi sağlıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Biraz önce oyakyatırım da iki kel kafa sohbet ediyordu. '' merkez, doları yukarı çekerek bol satış yapacak, sonra aniden 4,35 lere inişte kademeli rezervini dolduracak ve süper kar yazacak '' diyorlardı. Kafam karmakarış oldu. Mohikan 5,30 lardan bahsediyor, diğer yanda adeta kumpas konuşuluyor. 4,75 leri görsem az bir zararla çıkarak aktifin dergahına gideceğim. Biraz da biz beslenelim ganimetle.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Biraz önce oyakyatırım da iki kel kafa sohbet ediyordu. '' merkez, doları yukarı çekerek bol satış yapacak, sonra aniden 4,35 lere inişte kademeli rezervini dolduracak ve süper kar yazacak '' diyorlardı. Kafam karmakarış oldu. Mohikan 5,30 lardan bahsediyor, diğer yanda adeta kumpas konuşuluyor. 4,75 leri görsem az bir zararla çıkarak aktifin dergahına gideceğim. Biraz da biz beslenelim ganimetle.
    O kadar doları kimden bulacakmış.....carry trade den mi?

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Biraz önce oyakyatırım da iki kel kafa sohbet ediyordu. '' merkez, doları yukarı çekerek bol satış yapacak, sonra aniden 4,35 lere inişte kademeli rezervini dolduracak ve süper kar yazacak '' diyorlardı. Kafam karmakarış oldu. Mohikan 5,30 lardan bahsediyor, diğer yanda adeta kumpas konuşuluyor. 4,75 leri görsem az bir zararla çıkarak aktifin dergahına gideceğim. Biraz da biz beslenelim ganimetle.
    Yok ya sn ressam ne kumpası.Merkezin kumpas kuracak hali mi kalmış.Londranın eline bakıyoruz hep beraber,imf falan gündemde.Doları 4.35 e çekseler memlekette mevduatçı kalmaz.90 lı yılları hatırlayın.Olay aynı.Yüzde 100 faizler vardı millet aynen aylık dolar almaya devam ederdi.çünkü dolarda aylık rutin artışlar olağandı.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Usdtry futures..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 1023/1027 İlkİlk ... 23523923973101310211022102310241025 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •