Sayfa 1024/1044 İlkİlk ... 245249249741014102210231024102510261034 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 8,185 - 8,192 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    XU100...

Aşağıdaki grafik ise, bu sayfanın oluşturulmasını sağlayan sistem 'in grafiğidir...

Bir zamanlar bu grafiği tüm hisseler bazında sitemde günlük olarak yayınlamaya uğraşıyordum. Saatlerce grafik yüklüyordum. Birkaç kişi haricinde değeri anlaşılamadı. Onlar için bugün paylaşmış olayım...

- Sistem henüz SAT vermedi ama verecektir. Yine de bu sisteme göre hareket eden birisi SAT sinyalini görmeden işlemden çıkmamalıdır. Gün sonunu beklemeye gerek yok. Sistem gün içi SAT yaktığı anda satışlar gerçekleştirilebilir. Bunu ancak online grafiği kullanan birisi yapabilir. Bizler ancak buradan gün sonu görebileceğiz. Yine de endeks eksiye düştüğünde yarın için SAT kendiliğinden gelecektir. Bu durum yarına özeldir. Her eksiye düştüğünde sat vermez...!!!

- Bu grafikte asıl önemli olan şeylerden birisi de en üstteki mavi/yeşil renkli göstergemizdir...

Eline sağlık üstad benim en çok önem verdiğim osilatördür bu. Bunu her gün paylaş bir müddet en azından dönüşü görene kadar.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Eline sağlık üstad benim en çok önem verdiğim osilatördür bu. Bunu her gün paylaş bir müddet en azından dönüşü görene kadar.
    Fırsat buldukça kapanışta paylaşmaya gayret ederim. Piyasanın şu anki kararsız duruşunda işe yarayabilir...

3. Aynen

4. Geçen sefer 100 ortalamaya pin attı toparladı. Perşembe günü kanal alt bandında kapadı, Cuma kanal altında kaldı, bir alt kanala düşmüş oldu.
    4. kanal orta kesikli çizgi 100 ortalama ile beraber alta sarkar ise kanal alt bandı 6.800 - 6.900 aralığına denk gelir.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    XU100...

Aşağıdaki grafik ise, bu sayfanın oluşturulmasını sağlayan sistem 'in grafiğidir...

Bir zamanlar bu grafiği tüm hisseler bazında sitemde günlük olarak yayınlamaya uğraşıyordum. Saatlerce grafik yüklüyordum. Birkaç kişi haricinde değeri anlaşılamadı. Onlar için bugün paylaşmış olayım...

- Sistem henüz SAT vermedi ama verecektir. Yine de bu sisteme göre hareket eden birisi SAT sinyalini görmeden işlemden çıkmamalıdır. Gün sonunu beklemeye gerek yok. Sistem gün içi SAT yaktığı anda satışlar gerçekleştirilebilir. Bunu ancak online grafiği kullanan birisi yapabilir. Bizler ancak buradan gün sonu görebileceğiz. Yine de endeks eksiye düştüğünde yarın için SAT kendiliğinden gelecektir. Bu durum yarına özeldir. Her eksiye düştüğünde sat vermez...!!!

- Bu grafikte asıl önemli olan şeylerden birisi de en üstteki mavi/yeşil renkli göstergemizdir...

Bugünkü sonuç sürpriz mi...? Bizler için değil...

Çünkü dersimize iyi çalıştık...

"Şu olursa, şu olabilir" demek yerine, "şu olacak" diyebildik...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

XU100...

Değişen bir durum yok...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

Sayfa 1024/1044 İlkİlk ... 245249249741014102210231024102510261034 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •