Sayfa 103/1003 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Bülent Yazıyı Oku
    Ddkkm de uc aydan dusuk vermeye basladilarmi? Bilgisi olan varsa yazabilir mi?
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Başlamışlar
    DDKKM: %15(brüt,prim) + %12...100K $

Odea'dan sevgilerle
    odea mt böyle birşey olmadığını. bunun ticari müşterilerin bi şey bi şeyi için geçerli olduğunu ve yanlış anlaşıldığını söyledi.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    odea mt böyle birşey olmadığını. bunun ticari müşterilerin bi şey bi şeyi için geçerli olduğunu ve yanlış anlaşıldığını söyledi.
    Evet hocam, yanlış bilgi vermiş

"Dövizden dönüşümlü KKM'nin 3 ay vade alt sınırı kaldırılıp TCMB yetkisine devredilmişti. Bankaların uygulama talimatı güncellendi ve merakla beklenen yeni alt sınır... "3 ay" olarak belirledi."

https://twitter.com/e507/status/1643038751877365761

3.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    CHP lideri, "Şu andan itibaren bayram ikramiyesi 8500 liradır.

Sana söz emekli kardeşim o baharı sana getireceğim."
    Emekliler de artık memleketlerine yılda en az 1 kere ay sonunu düşünmeden gidebilecekler. Bayramlarda Torunlarına hediye alabilecekler.

Yolcu garantili köprü ve otoyollar ile hava limanları, hasta garantili şehir hastaneleri sahipleri nasıl sevindiriliyor ise emeklilerin de sevinmek hakkı diye düşünüyorum.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. Bu kadar para dağıtarak aynı zamanda enflasyonla mücadele sıkı para politikası nasıl uygulanacak seneye belediye seçimleri için yine vaatler havada uçacak ama bizim tatlı su ekonomistleri muhalefet kazanırsa dolar düşecek diyor bende bundan sonra hangi ekonomisti ciddiye alacağım diyerek liste hazırlıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu kadar para dağıtarak aynı zamanda enflasyonla mücadele sıkı para politikası nasıl uygulanacak seneye belediye seçimleri için yine vaatler havada uçacak ama bizim tatlı su ekonomistleri muhalefet kazanırsa dolar düşecek diyor bende bundan sonra hangi ekonomisti ciddiye alacağım diyerek liste hazırlıyorum
    asaf savaş akat, mahfi eğilmez, deniz bilmemne...2001 krizinde çıpalı kurdan vazgeçemezler diye ekopolitik tv programında yemin şart ediyolardı...ertesi gün dolar 600kuruştan...1.800e çıktı....

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu kadar para dağıtarak aynı zamanda enflasyonla mücadele sıkı para politikası nasıl uygulanacak seneye belediye seçimleri için yine vaatler havada uçacak ama bizim tatlı su ekonomistleri muhalefet kazanırsa dolar düşecek diyor bende bundan sonra hangi ekonomisti ciddiye alacağım diyerek liste hazırlıyorum

https://m.youtube.com/watch?v=8rXiNmJUa8g

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    https://m.youtube.com/watch?v=8rXiNmJUa8g

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bir ay önce kurun gidişatından korkuyorum diye video çekti şimdi de tutturmuş muhalefet kazanırsa kur artmaz diye muhalif takılan ekonomistler milletvekili adayı olunca insan artık bu tarz videoları komedi niyetine izliyor güldürgüldür

8.  Alıntı Originally Posted by memet şimşek Yazıyı Oku
    asaf savaş akat, mahfi eğilmez, deniz bilmemne...2001 krizinde çıpalı kurdan vazgeçemezler diye ekopolitik tv programında yemin şart ediyolardı...ertesi gün dolar 600kuruştan...1.800e çıktı....
    Yeşil soğanın intikamı acı oluyor

Sayfa 103/1003 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •