Sayfa 103/406 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 3246 madde; 817 - 824 arası.

Konu: EndeksS

1. bütün bunlardan sonra,

dün saatlik destekleri kırarak taban oluşumunu bozmuş ve long trende çıkamamış idi,...

yeni taban olana kadar elimizde tek veri bozulan rakam 1555.5 alt üst kalmıştı,..

saatlik buradan devam eder, bunun altı satıştır, üstü temkinli alıştır

Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    1555.5 destek patladı, long stop tur bu,..
    döndü yukarı alıyor değerler belli, ben yazamaktan yoruldum, artık destek olmadığına göre tek veri eski destek 1555.50 alt üsttür
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    bütün bunlardan sonra,

dün saatlik destekleri kırarak taban oluşumunu bozmuş ve long trende çıkamamış idi,...

yeni taban olana kadar elimizde tek veri bozulan rakam 1555.5 alt üst kalmıştı,..

saatlik buradan devam eder, bunun altı satıştır, üstü temkinli alıştır
    1555.5 alt üst e ilaveten ;

saat 15:00 barı için 1559 seviyesi üstüne bir hareket varsa vardır, yoksa yoktur

3. bunları simülasyondan veriyorum muhtemel ve muteber zamanlamalardır,
    hareket olur, hareket gösterir, asla ağanın elini göstermez,..

(örneğin çıkmayacaksa buna gönlü yoksa hareketi başlatır, 1559 üstünde longa çıkıyormuş gibi yapıp yine aşağı basar,.ve ya gölü varsa basar yukarı gider peşinden kimse yetişemez, stoplara çullanır çünkü)
    Son düzenleme : indregandi; 15-09-2021 saat: 12:41.

4. saat 14:00 barı son dip 1549.25 i, 1548.75 le aşağı geçti ve dibi yeniledi,

dolaysıyla saatlik dip bir kez daha bozuldu ve oluşmadı,. bu bir kaç gündür devam eden sıkışık maçın yarına da sarkacağı uzayacağı anlamına geliyor,

dip oturmadığı müddetçe bizim takibimiz hangi zaman diliminden olursa olsun o zaman diliminde long trend çıkmaz manasında dır,
    biz burada saatlik baktığımızdan saatlik dip oturmamış manasına geliyor,..ve saatlikten henüz long ''trend'' çıkmaz sonucundayız

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    1555.5 alt üst e ilaveten ;

saat 15:00 barı için 1559 seviyesi üstüne bir hareket varsa vardır, yoksa yoktur
    bunları simülasyondan veriyorum muhtemel ve muteber zamanlamalardır,
    hareket olur, hareket gösterir, asla ağanın elini göstermez,..

(örneğin çıkmayacaksa buna gönlü yoksa hareketi başlatır, 1559 üstünde longa çıkıyormuş gibi yapıp yine aşağı basar,.ve ya gölü varsa basar yukarı gider peşinden kimse yetişemez, stoplara çullanır çünkü)

aslen bu simülasyonu yapmıştım ama tam sayamamışım galiba sonuçta tek tek bar sayıyorum, küçük hatalar örnekte gözüktüğü üzere 14:00 yerine 15:00 dedirttiriyor,

burada mavi indikatörü iki kez simüle ettiriyorum, yani kendisi dahil 3 oluyor,

ayı piyasasına 3 yeter de artar bile,. örnekte kırmızı tam 14:00 barında fiyatlara basmış ve yeni dip gelmiş, sonucunda saatlik dip bir kez daha oturmadan bozulmuş,

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

keza aynı short bölge durumu, arada sadece bir çizgi var ve dün gelişen aşağı baskılı yatay piyasa bu çizgi üstüne baskılandı, saatlikte yukarı ataklar bir iki bar sonra tekrar aşağı döndü

sabah yaptığımız majör analiz daha bir belirgenleşiyor, çizgi altına short bölgeye sarkma gün ilerledikçe gözükmeye başladı, ..

aklımızda olsun, eğer ilk pembeok olursa ikinciside mutlaka peşinden gelir,..

yarın perşembe, ...abd verileri günü piyasa mutlaka bu perşembeyi veya cumayı bekleyecektir,

nedeni şu abd verileri önemli olduğu için değil, piyasaları ABD ye göre oynatmak önemli olduğu için
    Son düzenleme : indregandi; 15-09-2021 saat: 16:08.

7. yarın

abd VERİLERİNDE İŞSSİZLİK VAR, İNVESTİNG MECBUR İLGİ ÇEKMEK İÇİN 3 YILDIZ KOYMUŞ , BU PANDEMİ ŞARTLARINDA KİM ...KER YALAVO KAYMAKAMINI Kİ, ABD LİLERİN BİR ÇOĞU PANDEMİ ŞARTLARINDAZATEN ÇALIŞMAMAKTA ISRARCI,

AMA HAFTA KAPANSIN DİYE JOBLESS E ÜÇ YILDIZ, ..

8. yazık oldu waelleyi,

bu kadar emek sarf etmişken tam da düşüş trend çizgisini yukarı kırmışken, götün götün böle aşağıya, ah emekler ah

Sayfa 103/406 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •