Sayfa 105/174 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon
Arama sonucu : 1391 madde; 833 - 840 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Portföyün üçte ikisi ile gesan-epw üçte 1 i ile diğer enerjilerde devam

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bir benmi kaldım nerde bu millet...
    Ben de buradayım. Portföyün %90ı enerji, kalan %10u da aktarmak gibi bir düşüncem var ama aşırı gittiler düzeltme beklemek daha mantıklı gibi bakalım sabredebilecek miyim

3.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Ben de buradayım. Portföyün %90ı enerji, kalan %10u da aktarmak gibi bir düşüncem var ama aşırı gittiler düzeltme beklemek daha mantıklı gibi bakalım sabredebilecek miyim
    Evet hızlı giden atı misali olucak mı bakalım ama ben 2-3 yıl buralardayım İNSALLAH sert düşerse ekleriz az daha napalım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. 20 yıldır borsadayım böyle güzel hisseleri satıp alttan alıyım dedikçe hep elimden kaçırdım yada lot sayım azaldı...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    20 yıldır borsadayım böyle güzel hisseleri satıp alttan alıyım dedikçe hep elimden kaçırdım yada lot sayım azaldı...
    Ben de ana hisselerimden trade etmeyi sevmiyorum, dediğiniz gibi genelde yukarıdan almak durumunda kalıyorum. Yalnız bu sefer kısa zamanda aşırı yükseldi hisseler, tehlikeli bir durum var kısa vadede, bakalım nereden satış yiyecekler.

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bir benmi kaldım nerde bu millet...
    Sessizlik her zaman iyidir. Dökülen dökülsün kalan sağlar bizimdir.
    YTD.

7. Bugün eğer kapanışa doğru salmazlarsa Gesann-Pw ikilisinin hareketleri mal toplama gibi geldi. Aşağı salıp tekrar yukarı sürdüler. Bu furya bu hafta da devam edecek sanki. Yani inşallah. Gönlüm öyle istiyor.
    Ayrca Patronun sunjunior anamasını Ağustosta açıklarız demesi de ummutları arttırıyor. Hayırlısı diyelim

8. düzeltme geldi bakalım biraz geç kalsada...

Sayfa 105/174 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •