Sayfa 105/157 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 833 - 840 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. katılım bankasına ihtiyaç varmış..................
    falıyeti ve subeleri olan bir banka varken .........
    bu ısraf ve magduriyet kimlerin eseri........... .....
    Emlak Bankası, katılım bankası oluyor
    Emlak Bankası, katılım bankası oluyor
    21 Kasım 2018 - 13:03 www.finansgundem.com
    TweetlePaylaş+1LinkedinWhatsApp
    Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Emlak Bankası'nın katılım bankası olarak faaliyete geçeceğini, bankanın inşaat sektörüne ve konut piyasasına yeni çözümler sunacağını söyledi
    TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda bakanlığının bütçe görüşmelerine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Emlak Bankası'nın yeniden yapılandırılmasına ilişkin bilgi verdi.

"Emlak Bankası'nın tasfiyeden çıkarılması ardından çalışmalara başlandı ve Türkiye Emlak Katılım Bankası adıyla faaliyete geçirilmesine karar verildi" diyen Bakan Kurum, kapsam değişikliğinin katılım bankacılığının payını yüzde 15'e yükseltme hedefine önemli katkı sağlayacağını söyledi.

Hali hazırda bankacılık lisansı bulunan kurumun, faaliyete geçebilmesi için gerekli izin süreçlerinin başlatıldığına değinen Kurum, "Banka inşaat sektörüne ve konut piyasasına yeni çözümler sunacak" dedi.

BDDK'dan faaliyet izninin alınması ve merkez şubenin açılmasıyla bankanın önümüzdeki yıl hizmete başlayacağını kaydeden Kurum, "Geleneksel fonlama ve fon toplama modellerinin ötesine geçecek yapılar üzerine modelleme çalışmaları yapılmakta" diye konuştu.

2B arazilerinin satışına da değinen Kurum, bu kapsamda 531 bin adet taşınmazın toplam 11 milyar lira bedelle satışının tamamlandığını, bu rakamın 7.8 milyar lirasının tahsil edildiğini söyledi.

2. Kaçak ev yapanlara, hazine arazisini işgal edenlere barış gelir devlet kucak açar...yapanın yanında kar kalır yaptığı...
    Askerden kaçanlar parayı verir askerlikten yırtar... devlet 3 hafta misafir eder yedirir içirir..selfie çektirip yollar..(postal..giysi masrafına yazık !)
    Vergi kaçıran namussuzlara barış gelir......zamanında veren hıyar durumuna düşer......

Borsaya yatırım yapan namuslu vatandaş da böyle boynu bükük bekler...
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. Verim menkul %100 asya bank a ait ve 2.5 yıldır faaliyetlerine devam ediyor.bünyesinde bankasya dahil birçok katılım fonu alış satış işlemi yapılabiliyor.yeni fonlar eklemişler .merak ettiğim konu tasfiyesi en kolay olan iştirak bu neden halen aktif.iştirakin bütün varlığı neredeyse nakit.

4. Haziran 2016 da bütün hisseleri mi satışa koymuştum verim menkul değerler (eski adı asya yatırım )den faaliyetlerine ne olursa olsun devam edeceğine dair mesaj gelinceye kadar. Bu mesajla ümitliydim ve satış işlemini iptal etmiştim

5. yen bir haber var FRIGO ya kayum atanmış bu kayum çok iyi bir yömetim sonunda frıgo kurtarılmış kayumun işine son verilmiş ve frıgo borç batagından kurtarılarak +20 kazançla yoluna devam ediyor diyor. asyb a da kayum atandı kayumun niyeti bankayı kurtarmak degil iflas etmesini saglamakmış suçumuz ne bir bilebilsek tmsf ye mi güvendiğimiz için kayumamı güvendiğimiz için satılaçak diye bakanlaramı satış için ek süre istendi diyen bakanlaramı güvendiğimiz için bu haldeyiz. tek teselli bizi kandıranlara eleştiri yorumu yazarken bazı arkadaşlar bu yorumlara tepki gösteriyor ve devletimiz bizleri magdur..... etmez diyerek savunanlar . son 5 .6 ayda olumsuz eleştiri nitelikli yorum yazanlar o kişiler

6.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    yen bir haber var FRIGO ya kayum atanmış bu kayum çok iyi bir yömetim sonunda frıgo kurtarılmış kayumun işine son verilmiş ve frıgo borç batagından kurtarılarak +20 kazançla yoluna devam ediyor diyor. asyb a da kayum atandı kayumun niyeti bankayı kurtarmak degil iflas etmesini saglamakmış suçumuz ne bir bilebilsek tmsf ye mi güvendiğimiz için kayumamı güvendiğimiz için satılaçak diye bakanlaramı satış için ek süre istendi diyen bakanlaramı güvendiğimiz için bu haldeyiz. tek teselli bizi kandıranlara eleştiri yorumu yazarken bazı arkadaşlar bu yorumlara tepki gösteriyor ve devletimiz bizleri magdur..... etmez diyerek savunanlar . son 5 .6 ayda olumsuz eleştiri nitelikli yorum yazanlar o kişiler
    Devletin yönetimindeki bir şirketin hissesini alanları eleştiren varsa kötü niyeti aşikardır. Burda mesele devletin güvenidir, tasviye sürecinin en iyi şekilde işletilip hisse mağdurlarının hakları bir an önce ödenmelidir.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. TMSF.............. ..şirketleri satar mı diye bir haber var haberin alt kısmında yorumlar var .buraya asyb ile ilgili arkadaşlar yorumlarını yazmış. 0/0 40 yakınları desteklemiyorum demiş bu kadar duyarsız magdur olanlardan zevk alan .............. bu kişiler nereden çıktı

8. yukarıda yazdığım yorumuma ek olarak kendi soruma kendim cevap yazayım dedim. bir sitede paylaşmışlardı tesadüfen okumuştum bir ingiliz ingilizce bir fıransız fıransızca bir alman almanca bir TÜRK türkce ...kısaca kendi dilinden bir metni okuyup dogru anlıyanlar öğrençiler içinde listede en son bizim cocukların oldugunu yazmışlardı. bir de ÜNİVERSİTE sınav sonunçları açıklandığı zamanda haber olurdu şu kadar kişi sıfır çekmiş diye bunlarda aynı kategoride www.borsagundem.com
    Son düzenleme : koreli0627; 16-12-2018 saat: 17:02.

Sayfa 105/157 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •