Sayfa 105/1001 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Viop XLIV

1. 20 senedir cabaladilar sonuçta eski zenginler yine ilk 20 de.. herşey ellerinde ama nafile boş adamlar işte diyoruz inandiramiyoruz.
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    ilk sıralar

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. BBVA geri kalan payarı da lamak istiyor dedikodusu var diye BBHT'de konuklar bahsetmişti, fiyatı belirli seviyenin üstüne çıkarırlar, geçen ucuza son gün izin verdik, kalanlar daha yüksek fiyata diyebilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Bir yere kadar bankalardaki ve endeksteki yükselişin altının boş olmadığını düşünüyordum ancak son 1 hafta falan bu yükseliş iyice temelden teknikten uzaklaştı ve altı boş bir görünüme büründü kanımca. Öyle ki bugün halk bankasının tavandan taban yapması spekülatif hareketin en net göstergesi bana göre. Daha önce benzer şeyleri çokça yaşadık. En yakın örneği Aralık ayıydı sanırım, kkm'nin açıklanmasıyla beraber dövizin ve borsanın eş zamanlı çakılması. Piyasada gerçek yabancının neredeyse olmadığını hesaba katarsak, bu operasyon çocuklarının yaptıkları spekülasyonu ve hatta piyasa manipülasyonunu daha net anlayabiliriz diye düşünüyorum. ABD enflasyon verisi bahanesiyle verdiler odunu. O olmasaydı başka bir sebep olurdu. Ya da hiç bir şey olmasa bile tavan tavan götürdükleri gibi şak diye tabana yatırırlardı yine.

Global piyasalar ve genel atmosfer düşünüldüğünde bu hafta kan gövdeyi götürür diye beklerim ancak operasyon çocukları ne yapar kestirmek zor. Neticede spekülatif bir hareketle karşı karşıyayız. Yarın da kalkıp tabandan tavan yaparlarsa şaşırmam. Bu piyasada en mantıklısı tüm pozisyonları boşaltıp kenara çekilip izlemek bence.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

4.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    20 senedir cabaladilar sonuçta eski zenginler yine ilk 20 de.. herşey ellerinde ama nafile boş adamlar işte diyoruz inandiramiyoruz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Görünür zenginler değişmemiş, bunların varlıkları kayıt altında ama diğerlerini bilmiyoruz, geçen bir çimentocu Batı çimentoyu aldı, başka biri Çimsa varlıklarını aldı. Gizli zengin çok fazladır. Bu sefer 4-5 tane yapalım demezler her ilde 2-3 tane olur. Her mahallede bir milyoner yaratacağız hedefi vardı zamanında.

Az sayıda zengin hemen yurt dışında bağlantı kuruyor, sonra yabancı ortakları ikna edemedik bahanesine sığınıyor. Sayı çok olur ise o zaman diğer zengine gidelim derler.

5. Arbitrajcılar yüklü girdiler pozisyonlar normal trader işi değil. Vadeli hisse short, spot longlardı. Makası lehlerine yöneltmek isteyebilirler, Tüpraş da olduğu gibi vadelide eksi faiz olmuş, artı faiz ile giren katlamalı kazandı.

Yalniz sayko abi söylediydi 13 u son diye. Ondan başka da net söyleyen görmedim. Tebrikler.

7. YTD
    Son düzenleme : dva glaza; 13-09-2022 saat: 21:07.

8. SAHOL bizde sorun yok diyor Akbank satanları bekliyorlar.

>>>>
    Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 09.11.2021 tarihli kararı ile başlatılan pay geri alım işlemleri kapsamında; Şirketimizce 13.09.2022 tarihinde Borsa İstanbul'da pay başına 28,06 TL - 28,50 TL (ağırlıklı ortalama 28,33 TL) fiyat aralığından toplam 1.000.000 TL nominal değerli SAHOL payları geri alınmıştır.

Bu işlemlerle birlikte, 13.09.2022 tarihi itibarıyla geri alınan payların toplam nominal değeri 64.883.743 TL olup, bu payların sermayeye oranı %3,1799'a ulaşmıştır.

Sayfa 105/1001 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •