Sayfa 107/359 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 2872 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Bize bi faydasi olur mu ?

Türk Traktör'ün Güneş Enerji Santrali Projesi ile İlgili ÇED Olumlu' Kararı Verildi
    Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

SİVAS ili MERKEZ, ilcesi Hayranlı Köyü Mevkii, 105 Ada 126, 127 ve 128 Parseller, 13,27 Ha sınırları içerisinde, TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ A.Ş. tarafından yapılması planlanan GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (10 MWe/11,29 MWm, 13,27 HA) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Raporu İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir. Proje ile ilgili olarak ÇED Yönetmeliğinin 14. maddesi gereğince Komisyon çalışmaları ve halkın görüşleri dikkate alınarak Bakanlığımızca 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu' Kararı verilmiş olup; SİVAS Valiliği(Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü) tarafından kararın halka duyurulması gerekmektedir. Ayrıca, söz konusu projeye ait Nihai ÇED Raporu ve eklerinde belirtilen hususlar ile 2872 sayılı Çevre Kanununa istinaden yürürlüğe giren yönetmeliklerin ilgili hükümlerine uyulması, mer'i mevzuat uyarınca ilgili kurum/kuruluşlardan gerekli izinlerin alınması gerekmektedir. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

Yeo Teknoloji: İnnores Elektrik Üretim ile Yuntdağ RES'e kurulacak Hibrit Güneş Enerji Santralinin anahtar teslim yapımı amacıyla 6.600.000 USD + KDV bedelle sözleşme imzalanmıştır
    Bu kap haberleri artık neredeyse her sektör şirketlerinin GES yatırımı yaptığını gösteriyor..buda bize ileride GES lerim hayatımızın odak noktasına yerlesecegini ,sektörün çok büyüyeceğini gösteriyor...
    Bir de elimde ufak miktarda yeotk var..bu haber onunda olumlu etkileyecek..

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Doğrudur dostum..yapacak bir şey yok...dün de aracı kurumum beni aradı..sermayesi belli bir miktara ulaşan müşterilerini ariyorlarmis..
    Bana sana kredi limiti tanıyalım mı dediler...ben de hayır...ben bu tür şeyleri bilmiyorum ve sevmiyorum da dedim...ne kadar param varsa o kadarlık ile hisse alır satarım dedim..

Bence kredili iyi değil...çok kazanayım derken tümden de kayıp etme riski doğuruyor...gerek yok bence..
    aLLAH korusun kredili işlemden olmayan parayla aslında iyi birşey yapılmıyor .muhakkak kredili işlem yapanlar sonuçta kazansada o para ona yaramaz .çünkü çok kişinin hakkını yiyolar zarar etmesinede sebep oluyolar dünkü atatp olduğu gibi .hiçbirzaman krediiye bulaşmadım ..çok batan oldu hırsları yüzünden .ALLAH korusun

3. Keko hoşgeldiniz tekrar, Batman'dan Konya'ya gidiyorum yazmışsınız diğer konuda, hayırlı olsun oğlunuzun okulu.

Kendim Konyalıyım, üniversitede de ev arkadaşlarım Batmanlı idi. Şehirle ilgili soracağınız bişey olursa haber edin. Muhtemelen Bosna'da kalıyordur şimdi, orası değil Konya'nın ülkenin en büyük ve mahallelerinden biri, dünyanın her yerinden insan var öğrenci olarak gelen, her daim canlı bi yer.

Büyüklerime bir sorum var, hisseleri alırken gelecek kar, prospektüs FK hesaplıyor musunuz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Keko hoşgeldiniz tekrar, Batman'dan Konya'ya gidiyorum yazmışsınız diğer konuda, hayırlı olsun oğlunuzun okulu.

Kendim Konyalıyım, üniversitede de ev arkadaşlarım Batmanlı idi. Şehirle ilgili soracağınız bişey olursa haber edin. Muhtemelen Bosna'da kalıyordur şimdi, orası değil Konya'nın ülkenin en büyük ve mahallelerinden biri, dünyanın her yerinden insan var öğrenci olarak gelen, her daim canlı bi yer.

Büyüklerime bir sorum var, hisseleri alırken gelecek kar, prospektüs FK hesaplıyor musunuz?
    Dostum konya kayseri demisken ,. boyle bi haber var
    ne kadar dogru ?

https://eksisozluk1923.com/abnin-aid...rmesi--7719684
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5. Şükür bizim deli tay bugün biraz durgunlaşmışa benziyor.

6. Bazen fazla aksiyonda olumlu sonuçlar doğurmayabiliyor.

7. özellikle 3.video çok kapsamlı

Sayfa 107/359 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •