Sayfa 107/1002 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 849 - 856 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Ankara valiliği: Salgın tedbirleri kapsamında ankara'da sünnet
    düğünü, kına gecesi, nişan gibi etkinliklere müsaade edilmeyecek //

ankara valiliği: Düğün ve nikahlar en fazla 1 saat içinde
    tamamlanacak. Dans ve oyun pisti alanları da kapalı olacak //

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    neyse ki bokunuzda boğulan dememiş junior hatipoğlu
    yahu hadi babam dediki siz .pnesiniz sende bunu .uştsunuz diye çevir kıvır kat vs.

Allah ne demek ya.

asıl geberecekler bunlarda işte yaradan ne yapıyor sona mı saklıyor öbür tarafamı onu bilmiyorum işte.

Erdoğan: Akdeniz'de askeri olarak da gerekeni yapmaya hazırız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: "Muhataplarımızı kendilerine çekidüzen vermeye, mahvolmalarına yol açacak yanlışlardan uzak durmaya davet ediyoruz."

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    neyse ki bokunuzda boğulan dememiş junior hatipoğlu
    sevgiler hemşehrim

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2002 doğumlu İpek Er, uzman çavuş Musa Orhan tarafından tecavüze uğramış, evlenme vaadiyle kandırılmıştı. Yaşananların ardından 'Ailemin yüzüne bakamıyorum' diyerek canına kıyan İpek Er'in mektubunun ortaya çıkmasından sonra Musa Orhan tutuklanmıştı. Tutuklu avukatının üst mahkemeye yapmış olduğu itiraz kabul edilerek Musa Orhan ‘in tahliyesine karar verildi .

ÖSYM Başkanı : 6-14 Ağustos 2020 tarihleri arasında tercihlerini aldığımız 2020-YKS tercih sonuçları açıklanmıştır.

Adaylarımız sonuçlarını sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?Son… sayfamızdan ve ÖSYM AİS mobil uygulamamızdan öğrenebilirler.

Adaylarımıza ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum.

Sayfa 107/1002 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •