Sayfa 107/165 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 1313 madde; 849 - 856 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Kap : yeşil yatirim

Yönetim kurulumuzun bugün almış olduğu kararla, Şirketimizde imza yetkilisi olarak Sn. Kurtuluş Akyüz ve Sn. Hülya Akyol'un bir yıl süre ile müştereken yetkili kılınmalarına, keyfiyetin tescil ve ilanına oy birliği ile karar verilmiştir.

2.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Güreli denetlemiş ve 2020 yılını da aynı firmaya verdiler geçen yılki genel kurulda onaylanmış.
    yeşil'e 170 milyon nakit girdi. Bir süre oradakiyle oyalanıp bizi süründürmeye devam edebilirler.
    Sabır, sabır ya sabır.
    İşin sonu göründü herhalde. Telefona e postalara cevap veren yok. Muhatap yok. Çok yazık. Küçük yatırımcı sahipsiz.

Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    Kap : yeşil yatirim

Yönetim kurulumuzun bugün almış olduğu kararla, Şirketimizde imza yetkilisi olarak Sn. Kurtuluş Akyüz ve Sn. Hülya Akyol'un bir yıl süre ile müştereken yetkili kılınmalarına, keyfiyetin tescil ve ilanına oy birliği ile karar verilmiştir.
    bunun bizim kpholle bir baglantisi varmi
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    bunun bizim kpholle bir baglantisi varmi
    Yeşilden aldığı yüklü parayı yönetim kurulu başkanı olduğu kphole sermaye verirse olumlu..

5. Yeşil yatırım ve kphol arasındaki fark Kamil engin yeşil kpholde imza yetkisi olan yönetim kurulu başkanı

6. Telefonlarını arıyorum sürekli meşgule düşüyor. Yatırımcı ilişkileri ismail suna'ya mail gönderdim ancak cevap yok.
    Yeşil'i takip ediyoruz haber almak için. Zincir G. G. A.Ş. de sermaye artırımına katılmazsa her şeyi başa sarmak gerekecek.
    Yeni senaryolara ihtiyaç doğacak. Şu an için geçerli senaryo halen zincir ggaş.
    Sabrı cemil niyaz ederim hepinize.

7. Kıymetli batık dostlarım, kıymetli arkadaşlarım,
    İsmail beyle yeni görüşebildim. Edindiğim bilgiler şöyle;
    Ama önce bir yoklama alalım,
    carizma, cumhuriyet, meho ve bilimum batık arkadaşlar burada mısınız? Tamaaam. Başlayalım o zaman.

27 temmuzdan önce başvuru yapmak arzusu ve niyetindeymiş patron, onu anladım.
    Başvuru yapıldığında bizlere duyuru da yapılacakmış.

Ancak başvuru yapıldı diye hemen kota alınmıyormuş.
    SPK'dan da görüş alınarak 6 ayda bir borsa yönetimi karar verebiliyormuş.
    Dolayısıyla 2021 yılında dönüşü unutun. Olabilecekse önümüzdeki yıllarda olabilecekmiş.

İştirak halen duruyormuş, olabilirse başka iştirak de edinilmeye çalışılacakmış.
    İştirakin sermaye artışına katılım niyeti devam ediyormuş.

Patrona küçük yatırımcıların çok büyük sıkıntıda olduğunu iletmesini söyledim.
    En azından alınıp satılsın hisseler bize yeter dedim. Ana pazar falan hiç önemli değil.

Denetim Raporu konusunda içsel bilgi olması nedeniyle bilgi verilemiyormuş.
    Olumlu mu olumsuz mu rapor geldi mi gelmedi mi hiçbir şey söylemedi.
    Mevzuata da çok bağlı o bakımdan teşekkürler kendisine.

Hepimize Allah sabır versin.

sayın sönmez. ismail beyle konuşmuşsun. anlattıklarına göre adamı mecbur bırakmasak başvurmayacak... başvurdu yada şu tarihlerde başvuracak demesi başka, başvurmayı düşünüyor demesi başka yani oyalamadan başka bişey değil, birleşip adamı ve spk yı mahkeme yoluyla sıkıştırıp o yeşilden milletten topladığı bedelli oarasını alıp yine ky ye pay etmek yani herkes hakkını bu şekilde alır . başka olur zor görünüyor..spk adamın kağıdıni kapatıyor ,kağıt ky de yüklü ya, nasıl oluyorsa bir diğer kağıdına 1e 30 bedelliye izin veriyor..ey spk adama şart koysana kapalı kağıdın içini boşalttın madem , doldur diye.

Sayfa 107/165 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •