Sayfa 109/567 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 865 - 872 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. https://www.bloomberght.com/avrupa-s...enecek-2314740
    Avrupa sanayisinde enerji krizi: Türkiye nasıl etkilenecek?

Sayın Mr steel ve sayın tory tekrar hoşgeldiniz .güzel yorumlarıınızı özledik,

3. [QUOTE=tory;6099364]Sayın zaloğlu teveccüh göstermişsiniz üstad diyerek bana ve beni gerçek üstadların yanına yazarak, kesinlikle benim bi üstadlığım yok, onu söyleyeyim en başta. Zaten yazmayı bıraktım, sadece yazılarına değer verdiğim insanları okuyorum. Aslında en başta da yapmam gereken buydu. Hiç yazmamam gerekiyordu. Ama yazılarımın sizin gibi insanların nezdinde karşılık bulmasına sevindim.

Uzun yıllardır hisse.net i severek okumaktayım. Sizin , vhisak , Kızıldağ vb diğer usta kalemlerin neler yazdığını, nelere maruz kaldığını gayet iyi biliyorum. Bu forumda sizin gibi duayenlerin yazıları, benim gibi forumu sessizce takip eden gerçek temettücüler için bulunmaz fırsat. Eminim ki benim gibi siteye yazmayan ama burayı okuyan bir sürü yatırımcı var. Bu yüzden sizlere de büyük sorumluluk düşüyor. Bir kişiyi bile kazansanız kardır diye düşünüyorum. Siz düşüncelerinizi, bilgilendirmelerinizi yazın isteyen dinler/okur isteyen dinlemez/okumaz. Sizin gibi duayen hocalarımızdan tek ricam gelebilecek eleştirilere karşı çok alıngan olmamanız, istemediğiniz kişi/kişileri engellemeniz. Ama onlara kızıp foruma yazmamak bizim gibi gerçek EREGL cilere verilmiş bir ceza oluyor. Saygılar. EREGLI/ISDMR toplamaya devam..
    <<<::: AIM SMALL MISS SMALL ---- Sabırla EREGLI/ISDMR toplamaya devam :::>>>

Alıntı Originally Posted by memoli1953 Yazıyı Oku
    Sayın Mr steel ve sayın tory tekrar hoşgeldiniz .güzel yorumlarıınızı özledik,
    Sağolasın abi. Eksik olma.

[QUOTE=zaloglu;6099516]
     Alıntı Originally Posted by tory Yazıyı Oku
    Sayın zaloğlu teveccüh göstermişsiniz üstad diyerek bana ve beni gerçek üstadların yanına yazarak, kesinlikle benim bi üstadlığım yok, onu söyleyeyim en başta. Zaten yazmayı bıraktım, sadece yazılarına değer verdiğim insanları okuyorum. Aslında en başta da yapmam gereken buydu. Hiç yazmamam gerekiyordu. Ama yazılarımın sizin gibi insanların nezdinde karşılık bulmasına sevindim.

Uzun yıllardır hisse.net i severek okumaktayım. Sizin , vhisak , Kızıldağ vb diğer usta kalemlerin neler yazdığını, nelere maruz kaldığını gayet iyi biliyorum. Bu forumda sizin gibi duayenlerin yazıları, benim gibi forumu sessizce takip eden gerçek temettücüler için bulunmaz fırsat. Eminim ki benim gibi siteye yazmayan ama burayı okuyan bir sürü yatırımcı var. Bu yüzden sizlere de büyük sorumluluk düşüyor. Bir kişiyi bile kazansanız kardır diye düşünüyorum. Siz düşüncelerinizi, bilgilendirmelerinizi yazın isteyen dinler/okur isteyen dinlemez/okumaz. Sizin gibi duayen hocalarımızdan tek ricam gelebilecek eleştirilere karşı çok alıngan olmamanız, istemediğiniz kişi/kişileri engellemeniz. Ama onlara kızıp foruma yazmamak bizim gibi gerçek EREGL cilere verilmiş bir ceza oluyor. Saygılar. EREGLI/ISDMR toplamaya devam..
    Teşekkür ederim. Çok sağolun. Sizin de bu yazılarınız insanın, o kadar da boş bi iş yapmamışım diyip, teskin olmasına sebep oluyor. Sağolun.

6. [QUOTE=tory;6099530]
     Alıntı Originally Posted by zaloglu Yazıyı Oku

Teşekkür ederim. Çok sağolun. Sizin de bu yazılarınız insanın, o kadar da boş bi iş yapmamışım diyip, teskin olmasına sebep oluyor. Sağolun.
    Emeğe sonsuz saygı, siz sağolun.
    <<<::: AIM SMALL MISS SMALL ---- Sabırla EREGLI/ISDMR toplamaya devam :::>>>

7. Bankalar temettü vermez, versede işe yaramaz. Bir çoğu faiz tabanlı olduğu İçin uzak durur. En hakiki, en helal, alın teri izleri olan temettüyü demirler verir, Mart Nisan önemli değil, önemli olan mali dönem ve bunun bitmesine 105 gün kaldı.

Forumda tekrardan kalite kokan kişileri görünce keyiflendim.

Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 109/567 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •