Sayfa 109/254 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2028 madde; 865 - 872 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

Farklı hesaptan parça parça satar ilgi azalınca alım yapıyorlar farklı hesaplardan piramit tacirler info ben iş yatırımı bilirim bunlar sonradan türedi

2. Yorma benı bugünde aldım ,, aşağı geldikçe mal kaptırırsın !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Mavidenız sakin ol ,, herkes herkurumdan işlem yapabılr !! Relax bu sektöre ılgı azalmaz , hele bu sermaye ve lot sayısındaki şirkete !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Info alıma devam ediyor 18 bın oldu , öğleden sonra sert alım bekliyorum!!

5. Tedbirler 12'sinde bitiyor
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

Sattıklarımın bir kısmına ben de aldım beklerim

Söylenecek çok şey var ama burayı üyelerin ailesi okur diye ağzımı bozmak istemiyorum şu endexte şu hareketleri yapıyorsun

8. gyolar guzel duruyor..ben biraz degerlendırdım..açıklanacak paket nedenıyle hareketlı olurlar..kısada alfastakı zararları çıkarırız..

Sayfa 109/254 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •