Sayfa 109/329 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 865 - 872 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Salidan sonrada ayni hareketlere devam edersen spek pazar degisikligi gelebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Investing te nekadar çok KY var dün 6,51 den aldım açılışta sattım korkudan. Biri KY lotu 8 milyondan7 milyon a düştü diyor. Yani KY da çok lot görünüyorVallaha ben korktum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dediğim gibi çok KY yakalamışlar kapanış( -16.25 )ile 5.67

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3. Bu hareketler sali gunu icin hazirlik mi acaba yarin tahminim acilisda dusurup sonradan yukari cekerler mi acaba umitler haftaya kaldi .brutden cikinca ne yapacak ondanda pek emin degilim bir iki gun sonra tekrar brute gidebilir.bu sefer spk pazar degisikligine giderse vay halimize

4. http://imageturko.com/?di=5YB9
    çoğu sattı.bugunde invest satmis, kötü..qnb finans kaldı..kağıt sahibinden başkası bilemez ne olacagini..iyi verdiler her yerden ..kar cebe yakisirdi hala ders almadık...

5. Hisseyi dun satmistim para hesabimada gecmedi baska hisse de alamıyorum. Varmi sizdede böyle bir durum. Burut takaslami alakali ?

6.  Alıntı Originally Posted by freemqn Yazıyı Oku
    Hisseyi dun satmistim para hesabimada gecmedi baska hisse de alamıyorum. Varmi sizdede böyle bir durum. Burut takaslami alakali ?
    yarın sabah hesabında nakit olarak görünür

7.  Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    şimdi bürüt takasa girdide oynaklık bittimi? birgün yüzde 10 ertesi gün eksi 10 bunlar ky çok iy koruyorlar. spk ne iş yapar merak ediyorum?
    onların işi deve g.tü yağlamak galiba.

Alıntı Originally Posted by Fantom677 Yazıyı Oku
    Bu hareketler sali gunu icin hazirlik mi acaba yarin tahminim acilisda dusurup sonradan yukari cekerler mi acaba umitler haftaya kaldi .brutden cikinca ne yapacak ondanda pek emin degilim bir iki gun sonra tekrar brute gidebilir.bu sefer spk pazar degisikligine giderse vay halimize

Sali gününde benim kacirdigim bisey var belli ki. Nedir ustat paylasir misin ?

Sayfa 109/329 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •