Sayfa 11/47 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör

1. Kar payı dağıtılamamasını önermilerdi sanki. Ama bedelsiz ile ilişkili bişey çıkar mı ya da önerileri bedelsizi de kapsıyor mu bilmiyorum
     Alıntı Originally Posted by Kürşad Yazıyı Oku
    Olağan Genel Kurul Gündem Maddeleri
    5 - Yönetim Kurulunun kâr dağıtımı ile ilgili önerisinin görüşülerek karara bağlanması

Bu maddeye göre genel kuruldan bir sürpriz çıkarmı acaba ?
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. Endeskle çıkmadın ki endeksle yönü aşağı çevirdin tahtacı.

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. Temettü vermezde, biraz bedelsiz verse bari.

4. Daha öncede takaslarla ilgili değişik hareketler var diye yazmıştım fiyat 10 TL civarlarıydı 26 TL kadar gitti şimdide takaslarda ilginç değişikler var hayırlısı bakalım 🤔

5.  Alıntı Originally Posted by paşa17 Yazıyı Oku
    Daha öncede takaslarla ilgili değişik hareketler var diye yazmıştım fiyat 10 TL civarlarıydı 26 TL kadar gitti şimdide takaslarda ilginç değişikler var hayırlısı bakalım 🤔
    alaman bankası ile ilgili olabilir mi o ilginçlik?

6. Alman göstermelik tamamıyla algı tahtata farklı Bi oluşum oldu tahminimizden fazla tahta toplu halde 24.80 önemli oyun ondan sonra başlicak tabiki bu benim düşüncem

7. Nasıl bu sonuca vardınız anlamadım? En büyük sahip iş bankası baya bir satış yaptı
     Alıntı Originally Posted by paşa17 Yazıyı Oku
    Alman göstermelik tamamıyla algı tahtata farklı Bi oluşum oldu tahminimizden fazla tahta toplu halde 24.80 önemli oyun ondan sonra başlicak tabiki bu benim düşüncem

8. Günlerdir al&sat yapan global&bofa bugün aldı. Pazartesi satarlar artık...
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma

Sayfa 11/47 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •