Sayfa 110/182 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon
Arama sonucu : 1455 madde; 873 - 880 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. emeklilik fonu ve citi piyasaya 3 milyon lota yakin verdi. spek 300 bin lot kadar satarak hisseyi %25 dusurdu. amaci ky ve yancilarin malini almakta olabilir teknigi sogutmakta . ne zaman cikar , uzun sure süründürmu belirsiz...
    su haliyle siseler bir tarafimiza kacti. kardan zararda olsakta

2. hisse 16.36 zirvesini sert kirarak cikti. onumuzdeki gunler 16.50 bir kac defa deneme yaparsa full dalarim.... sabirrrrr. bilancoya en fazla 40gun

3. sakin...

son günlerdeki hareketlerin bilançoyla pek alakası yok gibi, malum tavan serisine bağlayan spek hisselerle benzer yönü olduğu için değişik hareketler yapıyor.

panik yok, aşağı doğru da yukarı doğru da sert hareketler olabilir beklentinizi iyi ayarlayın

4. Beklenti nedir bu hissede

5. Normalde şirketin bilançosunu etkileyecek önemli bir beklenti yok, kendi halinde zamanla yükselen bir hisse ama fiili dolaşım oranı az. Fiili dolaşım oranı az olan diğer şirketlerin(crfsa, mrshl vs) yaptığı hareketi spekler gelip yaptırır mı diye insanların dikkatini çekti

6. Emeklilik fonu ve citi de fazla mal. Kalmamış. Deusche hala beklemede.

7. TBORG, FİLLİ DOLAŞIMINIDAKİ HİSSELERİNİ 1,01.2021 %5 UZERINE KÇIKABİLMESİ İÇİN BİR KAÇ İHTİMAL VAR....

1- SERMAYE ARTIRIMINA GİDECEK BEDELLSIZ...

2, BEDELLİ,BEDELSIZ, SERMAYE ARTIRIMI YAPACAK...

3,BEDDELİ YAPAMAZ ÇUNKU 2020 3- 6 AYLIK BİLAÇOLARI KAR AÇIKLADI...spk şirket kar açıkladığı için bedeli onaylamıyor...

4. ARKADAŞ BEN ÇIKYORUM BORSADAN. DİCEK...

5.TUM BUNLARI 3 AY İÇİNDE YAPMAK ZORUNDA KAPA BİLDIRMESI LAZIM....

6. 9AYLK BİLANCOSU OLDUKÇA IYI GELECEKTİR...

7.TBORG COVİTİ OLDURUR

ARKADAŞLAR SADECE SESLİ DUŞUNDUM VARSA BAŞKA İHTİMAL BİRBİRİMİZLE PAYLAŞAŞLIM LUTFEN...

8. kar açıklayınca SPK bedelliyi onaylamıyor bilgisinin kaynağı var mı hocam? Bantaş kar açıklamıştı ve bedelli yapıyor mesela

Sayfa 110/182 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •