Sayfa 111/147 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 881 - 888 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Bilançoya alakası yok..geçen senede bu zamanlarda başvuru yapıp borçlarından dolayı kabul olmadı bunu geçen sene 25 Aralık'ta bildirdi SPK sonucunu..
    Şuan kap geldi SPK başvuru süreci 27 aralıktan itibaren ..eksiklerin tamamlamısıyla başvuruda bulunacaklarını bildirmisler...
    Artık zamana oynuyorlar..sabır
    490 dan 5000 destek attım kap açıklanması iyi oldu yoksa spk dan bir ceza daha gelirdi nitelikli dolandırıcılıktan adamlar gercekten acemi bu saatten sonra ya herro bist şişti kagitlar uctu tek bu kalan bu olursa oldu satmak yok tamam ky cok o yuzden patinas yapiyor ama nereye kadar bakalim sirketi cok aradim hatta kapin geldigi gun baya konustum hatta bagirdim bile 1 saat sonrada kap geldi cok arayan olmus hak aramak guzel ama bu sirket tam bi salak

2.  Alıntı Originally Posted by atici_avci Yazıyı Oku
    490 dan 5000 destek attım kap açıklanması iyi oldu yoksa spk dan bir ceza daha gelirdi nitelikli dolandırıcılıktan adamlar gercekten acemi bu saatten sonra ya herro bist şişti kagitlar uctu tek bu kalan bu olursa oldu satmak yok tamam ky cok o yuzden patinas yapiyor ama nereye kadar bakalim sirketi cok aradim hatta kapin geldigi gun baya konustum hatta bagirdim bile 1 saat sonrada kap geldi cok arayan olmus hak aramak guzel ama bu sirket tam bi salak
    bugun tekrar sirketi inceledim ya bu kadar baskı akil alacak gibi degil özkaynakları duran varlıkları ve gecmis yil zararının bu kadar guzele inmesi ve yuksek bilanco beklentisi bu borsanin rallisinde bu fiyatlar ne kadar komik 510 luk kapanış umarim artik donus olmuştur

Alıntı Originally Posted by atici_avci Yazıyı Oku
    bugun tekrar sirketi inceledim ya bu kadar baskı akil alacak gibi degil özkaynakları duran varlıkları ve gecmis yil zararının bu kadar guzele inmesi ve yuksek bilanco beklentisi bu borsanin rallisinde bu fiyatlar ne kadar komik 510 luk kapanış umarim artik donus olmuştur
    Yıllık bilançoda artık geçmiş dönem karından bahsedeceğiz inşallah. Önümüzdeki hafta internet emir kısıtlaması bitiyor. Bir de üst pazar başvuru haberi ve bonus bir KAP gelirse( yükleme ilgili olabilir) alır başımızı gideriz...

4.  Alıntı Originally Posted by lazy-max Yazıyı Oku
    Yıllık bilançoda artık geçmiş dönem karından bahsedeceğiz inşallah. Önümüzdeki hafta internet emir kısıtlaması bitiyor. Bir de üst pazar başvuru haberi ve bonus bir KAP gelirse( yükleme ilgili olabilir) alır başımızı gideriz...
    Paramın geri kalanıyla f m piston alacaktim bedelsizlerde guzel bir furya var geride kalan buydu inanin oturdum inceledim yok arkadas borsa kuralina gore islerse selcuk kadar kendini bilancosuna geliştirmemiş cogu hisse vaz gectim 490 dan 5000 ekledim bu hafta 560 uzerine atarsak cift haneler e gecmek zor olmucak kalan borclari kapatik pazar degisikligine vasvurduk bu arda bir yukleme haberi martta guzel bir bilanco hakkimizda hayırlısı tabiki bura borsa her sey olabilir nasip kismet diyelim isin guzeli bundan sonraki gunlerin sabri en azindan hareketli ve heycanli gececek gibi

5. Bu hafta büyük ihtimalle Selçuk’un haftası olacaktır ,

6. 14 ocakta ceza bitiyor..
    Üç ayda esarete son..
    Birde kap baş vuruşu gelse ..
    Gözümüz yollarda..
    Şirket artık ac artık bir temiz bir sayfa 14yıllık gözaltı pazarı çıkmak....

7.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    14 ocakta ceza bitiyor..
    Üç ayda esarete son..
    Birde kap baş vuruşu gelse ..
    Gözümüz yollarda..
    Şirket artık ac artık bir temiz bir sayfa 14yıllık gözaltı pazarı çıkmak....
    bura borsa dimi biz niye 3 aylık bilancolari bekleriz veya bi haber sonucta hepsi sirketin para kazanip kazanmadigina bakariz ona gore hisse aliriz ama nerde batik nerde bilancosu sermayesini kaybetmis sirketler tavan mesala tekuru ya nerden nerelere neyine bu satten sonra tavan gelde bu borsaya guven yiyenimle erinmeden yeminle bir suru sirket kiyasi yaptim yok be selcuk inan bu rakamlari haketmiyorsun 3 ila 5 yil arasinda ne guzel mali yapisina gecmis dile kolay 18 mil gecmis yil zararini kapat ustelik artiya kesin gecme ihtimali ama gine lafimdayim ky den kurtulmak icin bu cabalar mizrak cuvala

8.  Alıntı Originally Posted by atici_avci Yazıyı Oku
    bura borsa dimi biz niye 3 aylık bilancolari bekleriz veya bi haber sonucta hepsi sirketin para kazanip kazanmadigina bakariz ona gore hisse aliriz ama nerde batik nerde bilancosu sermayesini kaybetmis sirketler tavan mesala tekuru ya nerden nerelere neyine bu satten sonra tavan gelde bu borsaya guven yiyenimle erinmeden yeminle bir suru sirket kiyasi yaptim yok be selcuk inan bu rakamlari haketmiyorsun 3 ila 5 yil arasinda ne guzel mali yapisina gecmis dile kolay 18 mil gecmis yil zararini kapat ustelik artiya kesin gecme ihtimali ama gine lafimdayim ky den kurtulmak icin bu cabalar mizrak cuvala
    Bu hissede ky kalmamıştır bence işlem hacmi düşmesi bunun sonucu..3aydan beri ızdırap verici olduğunu düşünürsek kim kaldı yazan cizenlerden beli 3aylik takaslarda sadece A1 baskıya devam..
    Artık 14ocakta geldi.. bakalım ne olacak

Sayfa 111/147 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •