Sayfa 112/612 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 889 - 896 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. ____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

2. ____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

3. onelle arkadaşım yorumlarmısınız.lütfen

4. 24 ten düştük. destek aşağıda.

5.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Aksinin söylenmesi mümkün olmaz zaten.

44'ten 12'ye kadar indiğinde bile olmayan şeylerin bu fiyatlarda düşünülmesi dahi abes olur bence.
    Ne bekliyorduk ki zaten? Aselsan yönetimi hissesindeki abartılı hareketleri seyretmedi mi? Koskoca devlet kağıdı tarihi zirvesinden %50 nin üzerinde düşerken seyretmediler mi? PGSUS yönetiminden hissenin itibarını düşünmelerini beklemek çok naif bir hareket olurdu.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp, hayal gücümün ürettiği şahsi düşüncelerimdir ve beni bağlar. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılamayınız.

6. Trafik verileri iyiyken yükselmiş olaydı şimdi üzülmezdim. Bahane aranıyor...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. an itibari ile u30 en fazla düsen kagıdı ben bu lanet kagıdın buralarda olmasının tek suçlusunun cin ali oldugunu düsünüyorum bu adam kolay kolay bu adam hissesini yukselmeyecek gibi geliyor

8.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Yukarıda kırmızı ile belirttiğimiz haftalık dirençler arka arkaya 4. haftaya girerken de aynı rakamlar olacak... ana direnç kırmızı kijun-sen 95589 ara direnç pembe tenkan-sen 94605 ... Aşağıda 91 bin altında haftalık kapanış yapıp yapmayacağını takip ediyoruz. 91 altında kapanış yukarıda belirttiğimiz senaryoya uygun olarak MACD trigggerini kesmeye götürür... MACD yukarı gitmekte isteksiz ve RSI başını aşağı çevirdi ve mavi direncini test edecek... Endeks ve kağıtlar için hacimler henüz çıkışı destekleyecek düzeyde değil...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...Tüm dostlara sevgiler... saygılar...

... baassss... baaaasss ... son çürükler dökülsün .... ...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Sayfa 112/612 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •